Persol PO3218V 24 promocja 2023

Cena587.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Persol
Kategoria:Oprawki

Opis

O Persol Persol to włoska elitarna firma, która projektuje i specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okularów. Oprócz tego, iż jest jednym z najstarszych firm zajmujących się okularami na świecie, Persol przoduje w produkcji nieprzemijalnych i wyjątkowych komponentów, które zachwycą najszczególniej wymagających.

O tych okularach krągłe oprawki pasują wyśmienicie do kwadratowych i prostokątnych kształtów twarzy.Te okulary są wyposażone w rozciągliwe zawiasy zauszników, co jest znakomitym elementem dla tych, którzy nieraz zdejmują okulary!Oprawki havana są niesamowicie progresywne oraz pasują do większości strojów, fryzur i kolorów oczu.Brązowe oprawki rewelacyjnie sprawdzą się w sytuacji ciemnych włosów.

Brąz jest w głównej mierze konwencjonalnym wyborem na co dzień.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne.Oprawki mają eleganckie, połyskujące wykończenie. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie genialne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!