Eglo Saliceto-Z 99671 oprawa LED RGB/CCT promocja 2024

Cena167.81
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie lampy.pl

Parametry

Producent:EGLO
Kategoria:Oprawy

Opis

Saliceto-Z - nowoczesna oprawa wpuszczana LED z RGBW, sterowana przy pomocy aplikacji albo głosu Jako progresywny downlight, oprawa wpuszczana LED Saliceto-Z oferuje kolorowe i białe światło, które może świecić w niezliczonych wariantach kolorystycznych.

Zintegrowane diody LED można inteligentnie i z łatwością kontrolować za pomocą optymalnej aplikacji na własnym smartfonie lub tablecie. Światło można nie tylko włączać i wyłączać, przyciemniać albo zmieniać jego barwę, ale także kreować własne sceny świetlne, automatyzować i sterować czasowo.

Oprócz aplikacji oprawę można obsługiwać na dodatek przy pomocy asystenta głosowego lub w konwencjonalny sposób za pomocą odpowiedniego pilota (nie wchodzi w zakres dostawy). Funkcje / kompatybilność: - Możliwość sterowania przy pomocy darmowej aplikacji AwoX HomeControl - Kompatybilny z systemami inteligentnego domu innych producentów, które wykorzystują ZigBee 3.0 - możliwość bezpośredniego połączenia z Amazon Echo i Google Home - rozszerzony zasięg dzięki dodatkowej siatce Bluetooth - kompatybilny z wszystkimi artykułami z serii EGLO connect-c Bluetooth - możliwość sterowania przy pomocy optymalnego pilota nawet bez dostępu do Internetu (patrz akcesoria)