Lampa do zabudowy podtynkowa oprawa liniowa Midi LED Black 40W 3000K Nowodvorski 10063 (5903139100632) promocja 2024

Cena559.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Oprawy

Opis

Podtynkowa oprawa liniowa MIDI LED 40W 3000K w MLAMP łączy w sobie unikatowy i nieśmiertelny design w najkorzystniejszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w pomieszczenia o tradycyjnym i innowacyjnym klimacie.

Lampa charakteryzuje się funkcjonalnościąMidi LED jest wytwarzany z praktycznych i trwałych materiałów, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na mnóstwo lat. Wyszukany kolor czarny lampy sprawi, że lampa sprawdzi się jednocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiał zastosowany w lampie to Metal dzięki temu będzie ona przystępna w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie, a także została wyposażona w stopień ochrony szczelności IP20. Jeśli nie wiesz jaki wariant oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z linii Midi LED z całą pewnością się w nich sprawdzi.

Dzięki praktycznemu kształtowi zespoisz ją do obecnej albo dopiero tworzącej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko odpowiednio rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz oszałamiającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom oryginalnego wyglądu i elegancji, podkreślając zarazem ich szczegóły i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie nieprzeciętnie demonstruje się pojedynczo oraz w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można zespoić je do zróżnicowanego typu pomieszczeń.

towar dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
zestaw mieści instrukcję obsługi i części potrzebne do złożenia sprzętu.