nowodvorski oprawa liniowa szynowa nowoczesna lvm focus out led 10145 9w czarny promocja 2024

Cena249.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Nowodvorski
Kategoria:Oprawy

Opis

Oprawa szyny magnetyczznej 10145 LED 9W do systemu czarna w MLAMP łączy w sobie unikatowy i nieprzemijalny design w najlepszym wydaniu, co tworzy szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie z łatwością wkomponuje się w wnętrza o konwencjonalnym i innowacyjnym klimacie.

Lampa charakteryzuje się funkcjonalnością - dostosowywanym kątem padania światłaFocus jest tworzony z funkcjonalnych i trwałych tworzyw, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na niemało lat. Szykowny kolor czarny lampy sprawi, iż lampa stanie na wysokości zadania zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zaimplementowane w lampie to metal oraz tworzywo dzięki czemu będzie ona nieskomplikowana w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa posiada miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie oraz została wyposażona w stopień ochrony szczelności IP20. Lampa zastosowany moduł LED o barwie ciepłej 3000KK. Jeśli nie wiesz jaki typ oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych lub biurowych to oprawa z serii Focus z całą pewnością się w nich sprawdzi.

Dzięki poręcznemu kształtowi zjednoczysz ją do obecnej lub dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko optymalnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, lecz też zyskasz olśniewającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom unikalnego wyglądu i elegancji, eksponując zarazem ich detale i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie rewelacyjnie demonstruje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można skonsolidować je do różnego rodzaju pomieszczeń.

towar dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
komplet zawiera instrukcję obsługi, a także części konieczne do złożenia sprzętu.