Oczko Eglo Fueva-C 96676 Lampa wpuszczana oprawa downlight 1x15,6W LED satyna promocja 2024

Cena272.42
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie lampy.pl

Parametry

Producent:EGLO
Kategoria:Oprawy

Opis

Sterowany za pomocą aplikacji – reflektor wpuszczany LED Fueva Connect w odcieniu matowy nikiel Fueva Connect to reflektor wpuszczany LED, który pozwala kreować sprężyste oświetlenie pomieszczeń. Zgodnie z duchem czasu można nim sterować za pośrednictwem aplikacji na smartfona lub tablet, alternatywnie również za pomocą pilota dostępnego w „akcesoriach dodatkowych".

Aby zyskać możliwość sterowania przez Bluetooth przy pomocy tabletu albo smartfona, trzeba tylko pobrać darmową aplikację przystępną dla systemów IOS i Android. Inne akcesoria uzupełniające nie są wymagane. Dzięki czemu choćby w trakcie podróży lub będąc na urlopie można sterować domowym oświetleniem, na przykład, żeby symulować obecność w domu.

Ustawienia są bezpiecznie przechowywane w chmurze, w formie zaszyfrowanej, i w każdej chwili przystępne. Możliwości aranżacji oświetleniowych są niemal nieograniczone. Można wybrać dowolną barwę światła z 16 milionów dostępnych odcieni lub barwę światła białego w zakresie od ciepłej bieli (2 700 K) do światła dziennego (6 500 K).

Można także płynnie obniżać jasność każdej barwy światła. Dodatkowo można ustawiać rozmaite szybkości zmiany oraz powodować własne lub zaprogramowane fabrycznie scenariusze oświetleniowe, takie jak na przykład wschód słońca na przebudzenie w sypialni.

Reflektor wpuszczany LED Fueva Connect nadaje się do każdego wnętrza i w przypadku zamontowania pokaźniejszej liczby egzemplarzy nadaje się do oświetlania całego pomieszczenia. Do sterowania oświetleniem bez użycia smartfona służy pilot dostępny w „akcesoriach dodatkowych" umożliwiający dokonanie niemal skrupulatnie takich samych ustawień.

Klasa efektywności energetycznej: A+