Oczko Nowodvorski Eye Mod 8940 lampa sufitowa oprawa downlight 2X35W GU10 czarne promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Oczko Nowodvorski Eye Mod 8940 lampa sufitowa oprawa downlight 2X35W GU10 czarne oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 259.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Nowodvorski Lighting Spot wpuszczany Eye Mod II, 2-pkt., czarny
259.90
lampy.pl
Podtynkowa LAMPA sufitowa EYE MOD 8940 Nowodvorski metalowa OPRAWA prostokątne tuby wpuszczane czarne
299.00
=mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Oprawy

Opis

NowodworskiWiodący lider oświetlenia ozdobnego w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej, kładący obfity nacisk na jakość wykonania swych produktów, a także na trendy panujące w oświetleniu. Marka na rynku oświetleniowym działa od ponad 25 lat, nieustanie rozwijając sięnbsp;i proponując klientom nie tylko pojedyncze lampy ale i cały szereg kompleksowych rozwiązań oświetleniowych, które możemy użyć w naszych domach.

różnorodność asortymentu firmy Nowodvorski Lighting powoduje,odszukamy oprawy oświetleniowe jednocześnie klasyczne jak i innowacyjne, których produkcja odbywa się prawie w pełni na terenie kraju.nbsp;progresywne oprawy oświetleniowe podtynkowe Eye Mod firmy Nowodvorski LightingZachęcamy do zakupu opraw oświetleniowych z linii Eye Mod, które będą oświetleniem dodatkowym albo głównym wewnątrz.

Możliwość schowania źródeł światła powoduje, iż przestrzeń się rozszerzą, mamy wrażenie że wszystko efektownie komponuje się z sufitem. Kolor czarny oprawy Eye Mood 8940 nadaje jej charakteru, sporym plusem jest możliwość regulacji tub znajdujących się wewnątrz poprzez co oświetlamy miejsca, na których najmocniej nam zależy.

proponujemy założenie kilku opraw stropowych przez co możemy stworzyć atrakcyjne strefy oświetlenia tym samym wyróżniając je. Istotnie modne oprawy stropowe nie są tylko z przeznaczeniem do mieszkań, w sklepach podświetlą witryny jak i cały sklep, w bibliotekach pozwolą skupić się czytelnikowi nad analizowanym tekstem.

Oświetlenie Eye Mod sprawi prawidłowe wrażenie nad gośćmi w hotelowej recepcji pięknie oświetlając jego centralny punkt. Marka Nowodworski proponuję w dodatku oprawę w odcieniu białym Eye Mod 8938 z podwójnym źródłem światła, a także Eye Mod 8936 w odcieniu białym i Eye Mod 8937 w odcieniu czarnym z pojedynczym źródłem światła, które znajdują się w ofercie naszego sklepu.W oferowanej oprawie stropowej Eye Mod White 8940 odnajdziemy 2 źródła światła o gwincie GU10 maksymalnej mocy 35W z możliwością użycia żarówek Led zapewniającym nam energooszczędność i dobrze doświetlone wnętrze.

Oprawa jest fabrycznie nowa w oryginalnym opakowaniu producenta, objęta 24 miesięczną gwarancją, posiadająca atesty zgodności. Oprawa Eye Mod spakowana jest w jeden karton wraz z instrukcją montażu.nbsp;Oprawa stropowa Nowodvorski Lighting Eye Mod 8940 nie zawiera źródła światła w zestawie.W naszym sklepie internetowymnbsp;elektromag.plnbsp;znajduję się wielki wybór produktów markinbsp;Nowodvorski Lighting, które cechują się prawidłową jakością wykonania i różnorakością form.