Oprawa liniowa do szyn magnetycznych neutralna 15W Nowodvorski FOCUS (5903139106436) promocja 2024

Cena239.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Nowodvorski
Kategoria:Oprawy

Opis

Oprawa szyny magnetycznej 1-fazowej Focus 10643 Nowodvorski LED 15W 4000K liniowa czarna w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i nieprzemijalny design w najkorzystniejszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w pomieszczenia o tradycyjnym i innowacyjnym klimacie.

Lampa cechuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, że jej połysk światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.

Model LVM FOCUS jest stworzony z poręcznych i trwałych tworzyw, zapewniając jego użytkownikom radość i zadowolenie na dużo lat. Wytworny odcień czarny lampy sprawi, iż lampa stanie na wysokości zadania równocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zaimplementowane w lampie to metal oraz tworzywo dzięki czemu będzie ona przystępna w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie, a także została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP20. Lampa zaimplementowany moduł LED o barwie neutralnej 4000K. Jeśli nie wiesz jaki wariant oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z linii LVM FOCUS bez dwóch zdań się w nich sprawdzi.

Dzięki praktycznemu kształtowi połączysz ją do obecnej lub dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko optymalnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, lecz też zyskasz oszałamiającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom unikalnego wyglądu i elegancji, uwydatniając zarazem ich szczegóły i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie świetnie ukazuje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można związać je do przeróżnego typu pomieszczeń.

produkt dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
zestaw posiada instrukcję obsługi i komponenty niezbędne do złożenia sprzętu.