Oprawa podtynkowa Bali Square White (5902693770077) promocja 2024

jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Milagro
Kategoria:Oprawy

Opis

Lampy BALI - oświetlenie podtynkowe od marki MiLAGRO
Oświetlenie podtynkowe to jeden z tych modeli lamp, które idealnie sprawdzą się w gabinecie, pomieszczeniach biurowych, pokaźnym salonie czy kuchni. Ich dużą zaletą jest to, iż możemy przypasować liczba punktów świetlnych nie tylko do wielkości przestrzeni,w dodatku jednostkowych potrzeb i upodobań. Modele z linii BALI są minimalne - szerokość każdej z nich wynosi 97 mm, a wysokość jest równa 45 mm, co pozwoli na ich symetryczne i precyzyjne umiejscowienie. Ważne jest także, że punkt świetlny można wysunąć, co nada bez dwóch zdań wyjątkowego charakteru takiej oprawie.
seria BALI to cztery unikatowe oprawy podtynkowe o progresywnym designie - dwie krągłe i dwie kwadratowe, w czarnym i w białym kolorze. Taka neutralna kolorystyka z jednej strony sprawia, że lampy od marki MiLAGRO bez trudu można “wtopić” w dowolny sufit, a z drugiej zaś zgrać z dodatkami i innymi elementami aranżacji wnętrza, w tych bardziej wyrazistych kolorach.
kolekcja BALI - wysoka jakość wykonania
Lampy z kolekcji BALI wytworzono ze skrupulatnie dobranego, wysokiej jakości aluminium. To tworzywo jest gwarancją trwałości, dzięki temu punkty świetlne będą rozświetlać wnętrza poprzez dużo lat. O wysokiej jakości opraw od marki MiLAGRO świadczy także stopień ochrony, jaki został przypisany tym lampom - IP20. Oznacza to, iż lampy BALI są skutecznie bronione przed szkodliwym i niepożądanym wnikaniem minimalnych pyłków.
Do lamp BALI nie są załączone żarówki. Lampy są objęte gwarancją producenta.

WAGA NETTO: 0.19 kg
WAGA BRUTTO: 0.22 kg
WYSOKOŚĆ (mm): 45 mm
wymiary OTWORU MONTŻOWEGO (mm): 80mm
GŁĘBOKOŚĆ (mm): 97 mm
SZEROKOŚĆ (mm): 97 mm
MATERIAŁ: Aluminium
KOLOR: BIAŁY
PRODUCENT: Eko-Light
STOPIEŃ OCHRONY: IP20
producent: Milagro
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W pakiecie: NIE
WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA: Tak