Plafon oprawa sufitowa do wbudowania fueva-c 1x10,5w rgb led biały/chrom 32754 marki Eglo promocja 2024

Cena249.67
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie lampy.pl

Parametry

Producent:EGLO
Kategoria:Oprawy

Opis

Sterowany za pomocą aplikacji – reflektor wpuszczany LED Fueva Connect w kolorze matowy nikiel Fueva Connect to reflektor wpuszczany LED, który pozwala wytwarzać elastyczne oświetlenie pomieszczeń. Zgodnie z duchem czasu można nim sterować za pośrednictwem aplikacji na smartfona albo tablet, alternatywnie także przy pomocy pilota przystępnego w „akcesoriach dodatkowych".

Aby zyskać możliwość sterowania przez Bluetooth przy pomocy tabletu albo smartfona, trzeba tylko pobrać bezpłatną aplikację dostępną dla systemów IOS i Android. Inne akcesoria uzupełniające nie są wymagane. Dzięki czemu choćby podczas podróży albo będąc na urlopie można sterować domowym oświetleniem, na przykład, aby symulować występowanie w domu.

Ustawienia są bezpiecznie przechowywane w chmurze, w formie zaszyfrowanej, i w każdej chwili dostępne. Możliwości aranżacji oświetleniowych są niemal nieograniczone. Można wybrać dowolną barwę światła z 16 milionów dostępnych odcieni albo barwę światła białego w zakresie od ciepłej bieli (2 700 K) do światła dziennego (6 500 K).

Można także płynnie zniżać jasność każdej barwy światła. Na dodatek można ustawiać różnorodne szybkości zmiany , a także wywoływać własne lub zaprogramowane fabrycznie scenariusze oświetleniowe, takie jak na przykład wschód słońca na przebudzenie w sypialni.

Reflektor wpuszczany LED Fueva Connect nadaje się do każdego wnętrza i w przypadku zamontowania obszerniejszej liczby egzemplarzy pasuje do oświetlania całego pomieszczenia. Do sterowania oświetleniem bez użycia smartfona służy pilot dostępny w „akcesoriach dodatkowych" umożliwiający dokonanie niemal precyzyjnie takich samych ustawień.

Klasa produktywności energetycznej: A+