Finnlo Crossflow promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Finnlo Crossflow oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Orbitrek Finnlo Crossflow
5799.00
SportowyRaj.pl
Orbitrek magnetyczny FINNLO Crossflow
5799.00
Media Expert

Parametry

Producent:Finnlo
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 150 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 70 kg
Waga koła zamachowego 14 kg

Opis

Orbitrek FINNLO CROSFLOW Numer katalogowy: 3219 Dlaczego warto wybrać FINNLO$26 producent FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku.

Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak także akcesoriów bokserskich, a także fitness.

Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji najnowocześniejszych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, przez mistrzowskie maszyny do zastosowania komercyjnego.

Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość producenta sprawia, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl innowacyjny design najwyższej jakości klasy premium!

Trening układu sercowo-naczyniowego zorientowany na zdrowie, trening wytrzymałościowy w celu poprawy kondycji i intensywny trening siłowy w celu wyeliminowania codziennego stresu - to tylko niektóre z powodów, żeby jak najszybciej rozpocząć trening na orbitreku FINNLO Crossflow.

Trening na Crossflow jest niezawodny jednocześnie w celu redukcji masy ciała i tkanki tłuszczowej, a także ujędrnienia ciała. Delikatny i płynny ruch zapewnia bezpieczny dla stawów i miły trening. Sterowany komputerowo, nowoczesny system treningowy z 18 programami i 16 stopniami sprawności pomaga osiągnąć osobiste cele i zapewnia,zawsze będziesz na nowo zmotywowany aby rozpocząć swój jednostkowy zestaw ćwiczeń.

progresywna technologia zapewniająca zdrowy i bezpieczny dla stawów trening: FINNLO Crossflow to urządzenie klasy premium, które zagwarantuje maksymalny komfort i zdrowie. Płynny ruch w połączeniu z użytecznie ukształtowanymi pedałami i uchwytami, podwójną prowadnicą szynową, innowacyjnym elektronicznym hamulcem magnetycznym i kołem zamachowym o wadze 14 kg umożliwia łagodne treningi na najwyższym poziomie.

progresywny komputer treningowy zorientowany na zdrowie: jednocześnie początkujący, jak i progresywni użytkownicy korzystają z wielu programów i poziomów produktywności na orbitreku Crossflow ciesząc się równocześnie ze przeróżnego i zawsze wymagającego treningu.

Podstawą tego jest postępowy komputer treningowy w połączeniu z czujnikami tętna rąk i wbudowanym odbiornikiem pasa telemetrycznego. 18 programów treningowych zapewnia różnorodność, która z całą pewnością Cię przekona do wyboru orbitreka FINNLO Crossflow.

4 programy serca gwarantują trening układu sercowo-naczyniowego zorientowanego na zdrowie, dzięki któremu zachowasz kondycję i witalność. Tablet i dźwięk dla genialnej motywacji do ćwiczeń: Czy zawsze chciałeś odkrywać świat$27 Biegnij ekscytującymi trasami w trybie "na żywo" i ciesz się ulubioną muzyką lub obejrzyj ekscytujący film.

Nabierasz formy, a czas leci w mgnieniu oka. Fitness w domu nigdy nie był tak ekscytujący, przeróżny i motywujący. Dzięki aplikacji BitGym doświadczasz efektownych krajobrazów i miast z całego świata dzięki interaktywnym informacjom o szybkości i lokalizacji oraz słyszysz prawdziwy dźwięk otoczenia podczas wycieczki.

Design FINNLO Crossflow jest uosobieniem innowacyjnego i wykwintnego stylu. Dzięki kolistym, wysokiej jakości gustownym akcentom Crossflow jest urządzeniem o najwyższej klasie jakości. Podsumowanie: prawidłowe urządzenie treningowe proponuje więcej wygodny trening.

Jest stabilnej budowy, wysoce produktywny i nowocześnie zaprojektowany. Markowe urządzenie, takie jak FINNLO Crossflow będzie służyło użytkownikowi przez sporo lat, a to dzięki wysokiej jakości komponentom i nienagannej jakości wykonania.

Tak więc trening z domu będzie korzystną zabawą! Dzięki treningom na FINNLO CROSSFLOW osiągniesz: ulepszenie kondycji i układu krążeniowego. Wzmocniony układ wytrzymałościowy i udoskonalenie ogólnego samopoczucia. Zmniejszenie tkanki tłuszczowej dzięki zwiększonemu metabolizmowi.

Wzmocnienie tkanki łącznej i zgrabne nogi - zwłaszcza na pośladkach i łydkach. Jednoczesny trening większej partii mięśni nóg i górnych partii ciała, tym samym wzrost spalanych kalorii. Zoptymalizowany metabolizm, a tym samym zwiększone spalanie tłuszczy.

dane techniczne: Kolor: czarny Waga: 70 kg Max. Waga użytkownika: 120 kg rozmiary: ( L/W/H ): 147 x 64 x 173 cm Dynamiczny, modny, nieprzeciętny design Orbitrek klasy HA odpowiada normie DIN EN 957-1/5 Dwa sensory dotykowe funkcjonalne uchwyty ( 1 stały i 2 ruchome uchwyty dla pokaźniejszej zmienności ) Specjalnie uformowane pedały dla pewnego stania, odstęp pomiędzy pedałami 9 cm, dla zapewnienia zdrowego ruchu Uchwyt na tablet Moc: 10-350 Watt System napędowy: pasek rowkowany System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawienie oporu: sterowane komputerowo Rozpiętość obciążenia: 16 stopni Regulacja obciążenia: niezależna od ilości obrotów ilość programów fitness: 12 Waga koła zamachowego:16 kg Długość kroku: 50 cm typ wyświetlacza: LCD Wskaźniki na komputerze: dystans/ czas/ prędkość / spalanie kalorii/ tętno Stale wyświetlana wartość: 1+5 ilość programów treningowych: 18 Pomiar tętna: sensory dotykowe dłoni Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Procentowy wskaźnik tętna dla górnej granicy tętna: tak Programy treningowe sterowane tętnem: 4 Zintegrowane rolki transportowe: tak Zasilanie: 230V, 50Hz uzupełniające dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Nr katalogowy 3219 przesyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje$28 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.