Finnlo E-Glide SR promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Finnlo E-Glide SR oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 10999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Orbitrek magnetyczny FINNLO E-Glide SR
10999.00
Media Expert
Orbitrek Finnlo E-Glide SR
10999.00
SportowyRaj.pl
Orbitrek magnetyczny FINNLO E-Glide SR
10999.00
Avans.pl

Parametry

Producent:Finnlo
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 110 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 122 kg
Waga koła zamachowego 20 kg

Opis

Orbitrek
 • Rolki transportowe
 • Wysokiej jakości łożyska
 • System oporu: magnetyczny
 • System napędu: pas klinowy
 • Odległość między płozami: 5 cm
 • Waga koła zamachowego: 20 kg
 • Kontrola obciążenia: zależna
 • Zasilanie: 230V,50 Hz
 • Waga użytkownika: 150 kg
 • wymiary: 175 x 60 x 168 cm
 • Waga: 110 kg
Komputer
 • ekran LCD
 • Funkcje: dystans, czas, szybkość, kalorie
 • Programy treningowe: 7
 • Programy sterowane tętnem: 2
 • liczba użytkowników: 1
 • Pomiar pulsu: sensory dotykowe albo pas telemetryczny (opcjonalnie)
 • Górna granica pulsu regulowana
 • Wyświetlanie parametrów po skończonych ćwiczeniach

Maksymalny komfort ćwiczeń

konkretna maszyna eliptyczna Finnlo z przednim napędem o nad wyraz przyjaznej konstrukcji, dzięki której każdy trening jest prowadzony na najwyższym poziomie. Nie tylko w zakresie skuteczności, lecz i komfortu. Magnetyczny system oporu oparty o koło zamachowe ważące 20 kg zapewnia płynną pracę bez zrywów i bezusterkowe działanie.

precyzyjny pomiar danych treningowych

innowacyjny komputer przekazuje skrupulatne dane treningowe i wyświetla je na przejszystym ekranie z niebieskim podświetleniem. Ukazuje czas, pokonany dystans, prędkość, spalone kalorie i puls rejestrowany przez dotykowe czujniki umieszczone na uchwytach. Dzięki wgranym programom treningi są bardziej urozmaicone i motywują do wyznaczania oraz osiągania coraz ambitniejszych rezultatów.


Orbitreki Finnlo

firma Finnlo ma w ofercie orbitreki magnetyczne i elektromagnetyczne. Najczęściej wybierane do prowadzenia komfortowego treningu w domu są orbitreki z magnetycznym systemem oporu. Są przystępne w dostępnej cenie, zapewniają płynną pracę bez zrywów produktywność ćwiczeń. Mechanizm oporu jest w nich oparty o koło zamachowe, którego waga ma wpływ na siłę obciążenia (im cięższe koło, tym silniejszy opór może produkować orbitrek) i jeden lub dwa magnesy umieszczone tuż nim. Podczas regulacji magnes zbliża się lub oddala od koła i w wyniku czego opór powiększa się albo ogranicza. W zależności od modelu orbitreka obciążeniem zarządza się na dwa sposoby: ręcznie przy pomocy pokrętła albo elektronicznie bezpośrednio z wykorzystaniem komputera.

Orbitreki elektromagnetyczne posiadają napęd działający na zasadzie emitowanego pola magnetycznego przez elektromagnes, który znajduje się przy kole zamachowym. Odległość pomiędzy nimi jest stała - mechanizm ma mniej elementów ruchomych, co zapewnia bezusterkowość i długą żywotność. System elektromagnetyczny znamionuje duży zakres oporu wyrażany w Watt i zagwarantuje wyjątkowo płynne zarządzanie obciążeniem w trakcie treningu i pozwala na bardzo precyzyjne jego dopasowanie.


Finnlo

Finnlo jest marką premium i należy do firmy Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w produkcji, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność firmy na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest ciekawy design i najwyższa jakość wykonania i staranne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane oraz doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na bezprecedensowej technologii TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

Asortyment Finnlo jest przeznaczony do użytkowania w warunkach domowych oraz do zastosowań fachowych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze), a także w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka albo orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu lub domowej siłowni będzie stał na mistrzowskim poziomie.


artykuł
producent
Kod producenta
3218
EAN
4005251321801
informacje podstawowe
Przeznaczenie
Domowe
System hamowania
Magnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]
20
Nośność [kg]
150
Waga [kg]
110
Wyposażenie
System pomiaru tętna
ekran LCD
Funkcje komputera
Pomiar czasu
Pomiar dystansu
Pomiar szybkości
Pomiar pulsu
Programy treningowe
Wydatek energetyczny
Maksymalna waga użytkownika [kg]
150
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta