Finnlo Fly RX9 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Finnlo Fly RX9 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 7700.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Orbitrek FINNLO FLY RX9 do 150 kg HIT
7700.00
Homefitness
Orbitrek Finnlo Fly RX9
9999.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Finnlo
Kategoria:Orbitreki
Waga urządzenia 95 kg
Waga koła zamachowego 12 kg

Opis

Orbitrek FINNLO FLY RX9 Nr katalogowy: 3222 Dlaczego warto wybrać FINNLO$209 marka FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku.

Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i maszyn siłowych, jak ponadto akcesoriów bokserskich oraz fitness.

Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez fachowe maszyny do użycia komercyjnego.

Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość firmy sprawia, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Nieziemsko intensywny trening kardio lubisz trening fitness na orbitreku$210 Jeśli tak, to z FINNLO Fly RX będzie to miłość od pierwszego,,ćwiczenia"!

Dlaczego$211 Dzięki swojej postępowej technologii Fly RX zapewnia nieziemski trening - zwiększając wysiłek na udach i pośladkach w porównaniu z innymi orbitrekami. Trenujesz by osiągnąć wymarzoną sylwetkę$212 - Fly RX wyekwipowany w konsolę z ekranem dotykowym i bogatym sprzętem multimedialnym zapewni Ci najkorzystniejszą rozrywkę i motywację.

Ćwicz starannie dostosowując trening,,pod siebie" i funkcjonalnie poprawnie - a to dzięki możliwości indywidualnego przypasowania długości kroku do Twojego wzrostu. Sprawny, komfortowy, wyjątkowy - Twój trening z orbitrekiem Fly RX!

Trening równocześnie dla początkujących jak i profesjonalistów Lekki program rozgrzewkowy lub intensywny trening siłowy Od,,lekkich" 30 watów po wymagające 400 watów. Fly RX pozwala przystosować trening do Twoich możliwości.

głównie możliwość treningu z niewielkim oporem jest prawidłowa dla osób, które muszą się oszczędzać z powodu kontuzji sportowej lub zaawansowanego wieku. W takim przypadku 30 watów jest nieprzeciętne!

Opór można dodatkowo podkręcić do 400 watów! dzięki temu będziesz miał zapewniony intensywny trening, podczas którego będziesz mógł się porządnie zmęczyć. Kontroluj swoją skuteczność! Komputer z testem sprawności Program Recovery pozwala wyświetlać indywidualny wynik fitness po każdym treningu.

Po prostu mierzysz tętno po treningu, a po niedługim czasie uzyskasz wynik w zakresie od 1 do 6. Kolejne Twoje wyzwanie, by wyniki były coraz ulepszone! Konsola z ekranem dotykowym i 21 programami znaczna zasobność treningu Sercem Fly RX jest konsola z ekranem dotykowym z 21 programami treningowymi.

Wybierz trasę spośród 12 profili wysokich i niskich i rozpoczynaj Twoją przygodę! Oczywiście możesz także utworzyć własne trasy, żeby uczynić Twój trening jeszcze bardziej jednostkowym. Za pomocą ekranu dotykowego można szczególnie ekspresowo i łatwo wybierać programy.

Na komputerze może być zarejestrowanych 4 użytkowników. Dzięki czemu nie musisz za każdym razem wprowadzać swoich informacji takich jak wiek, waga itp. Multimedia, które wspaniałą zabawę YouTube, Spotify, Instagram, Facebook itp.

FLY RX proponuje wyśmienitą rozrywkę podczas treningu kardio! Komputer można podłączyć do Internetu za pośrednictwem sieci WLAN, dzięki czemu podczas treningu można surfować po Internecie. Absolutną atrakcją są jednak zainstalowane aplikacje: Youtube, Netflix, Spotify, Chrome, iRoute i Kinomap.

podczas treningu możesz obejrzeć najnowsze filmiki na Youtube. Oglądać Twój ulubiony film na Netflix. Sprawdzić najnowsze wiadomości na Facebooku. Dla FLY RX to żaden problem - gwarancja zabawy na treningu!

Możesz także skorzystać z aplikacji fitness Kinomap, która daje Ci możliwość ćwiczenia w niesamowitych miejscach na całym świecie. Trenuj w lesie albo nad morzem! Aplikacja reaguje na podjazdy wzrostem oporu albo jego ograniczaniem podczas zjazdów.

Nie uwierzysz jakie to jest prawdziwe. Regulowana długość kroku Trening dla całej rodziny dostosowywana długość kroku Fly RX jest kolejną atrakcją i absolutną zaletą. Zwłaszcza przy pokaźniejszej ilości użytkowników regulacja długości kroku okazuje się niezwykle przydatna, ponieważ osoby o różnorodnym wzroście mogądostosować dobrą długość kroku.

Kolejną zaletą regulacji długości kroku jest symulacja różnych stylów biegania. Z niedługim krokiem ruch jest podobny do stepera, gdzie najmocniej są ćwiczone mięśnie pośladków. Przy obszerniejszej długości kroku ruch staje się prędkim biegiem i przypomina jogging na świeżym powietrzu.

Ta sama intensywność, to samo spalanie kalorii i absolutnie bezpieczny dla stawów! Gwarancja radości z biegania dzięki lekkiemu,zwykle dynamicznemu biegowi. Długość kroku Fly RX można 2-krotnie regulować w zakresie od 45 cm do 55 cm.

Kierownica Vario i super miękkie pedały wygodny trening Uchwyt Vario zezwala na kilka najróżniejszych wariantów trzymania. Docenisz to niezwykle przy dłuższych sesjach treningowych, kiedy będziesz mógł od czasu do czasu zmienić ułożenie ramion, a tym samym zapewnisz swojemu treningowi za każdym razem nowe impulsy.

niezwykle komfortowe pedały Super-Soft jeszcze są idealne na dłuższe sesje treningowe. Pianka wyśmienicie się dostosowuje i gwarantuje maksymalny komfort w trakcie treningu. 4 programy serca dla twojego zdrowia! Tętno za każdym razem pod kontrolą Fly RX oferuje świetne warunki do kontrolowanego i ukierunkowanego na zdrowie treningu sercowo-naczyniowego.

Pomiar tętna jest realny przy pomocy sensorów dotykowych lub opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Cztery programy serca uzupełniają aspekt zdrowotny orbitreka. Ustawiając górny limit tętna, zawsze trenujesz w bezpiecznym obszarze.

Sygnał ostrzegawczy rozlegnie się, gdy osiągniesz górną granicę tętna, a opór zostanie samoczynnie dostosowany. To takie proste! znakomicie przemyślany! Sportowy design najwyższej klasy Design orbitreka FINNLO Fly RX jest niezwykły, postępowy i innowacyjny.

Ze względu na konstrukcję z ruchomymi pedałami na Fly RX można ustawić wyjątkowo dużą długość kroku. A przy tym samo urządzenie jest niewielkich wymiarów. Doskonały do treningu w domu! Dzięki sportowym proporcjom orbitrek klasy premium demonstruje dynamiczny design i najwyższą osiągalną klasę.

Kolejne mocne strony klasy premium Rolki transportowe upraszczają przemieszczanie FLY RX został wyekwipowany w dwie rolki transportowe, aby urządzenie można było łatwo i błyskawicznie schować. Możesz ćwiczyć w salonie, a następnie urządzenie sprzątnąć do schowka.

regulowane podnóżki perfekcyjną równowagę na nierównej podłodze. Funkcje komputera: Programy fitness: 16 Program użytkownika: 4 Program sterowany tętnem: 2 Stale wyświetlana wartość: 5+1 ekran: TFT Push & Turn Puls ręczny poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia górnej granicy tętna: tak Multimedia: Aplikacja, Aux, Bluetooth, Muzyka, uchwyt na tablet, USB Miejsce na bidon informacje techniczne: Waga koła zamachowego: 12 kg Moc: 30-400 watów System napędowy: pas rowkowany System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawienie oporu: sterowane komputerowo Rozpiętość obciążenia: 16 stopni Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Długość kroku: 45-50 cm, 2- krotnie dostosowywana Odległość między pedałami: 10 cm Wysokość podnoszenia/skoku: 50 cm Waga orbitreka: 95 kg Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary (dł.

x szer. X wys): 130 x 91 x 167 cm Zintegrowane rolki transportowe Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3222 przesyłka gratis Nie znalazłeś artykułu, który Cię interesuje$213 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.