Finnlo Loxon XTR promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Finnlo Loxon XTR oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Orbitrek elektromagnetyczny FINNLO Loxon XTR
5499.00
Media Expert
-15%
Orbitrek elektromagnetyczny FINNLO Loxon XTR
5499.00
Avans.pl
Orbitrek Finnlo Loxon XTR BT
6499.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Finnlo
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 150 kg
System hamowania elektromagnetyczny
Waga urządzenia 66 kg
Długość 144 cm
Szerokość 61 cm
Wysokość 161 cm
Waga koła zamachowego 20 kg

Opis

Orbitrek FINNLO LOXON XTR Numer katalogowy: 3286 Uwaga: Realizacja zamówień od wtorku 12.01.2021r. Dlaczego warto wybrać FINNLO$205 marka FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku.

To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i sprzętów siłowych, jak także akcesoriów bokserskich, a także fitness.

Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez profesjonalne maszyny do użycia komercyjnego.

Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

Ciągle trwający rozwój i większa świadomość producenta powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Zorientowany na zdrowie orbitrek klasy HA Sprzęt klasy premium do ambitnego treningu kardio: indukcyjny układ hamulcowy, koło zamachowe o wadze 20 kg, adekwatny odstęp między pedałami - 16 cm, 8 programów fitness i 3 programy sterowane tętnem.

Na orbitreku FINNLO Loxon XTR BT możesz wykonywać wydajny trening cardio także w domu. Precyzyjna kontrola mocy w klasie HA jest wspaniała do cross-treningu zorientowanego na zdrowie. Dynamiczna forma ruchu optymalnie polepsza Twoją i wzmacnia układ sercowo-naczyniowy.

Jednoczesny ruch ramion aktywuje górną część ciała i sprawia pokaźne spalanie kalorii - świetne do redukcji masy ciała i tkanki tłuszczowej. Produktywny trening cardio na orbitreku Poprawa czynności serca i naczyń krwionośnych efektywna redukcja wagi i tkanki tłuszczowej Modelowanie sylwetki i poprawa ujędrnienia ciała Wzmocnienie wszystkich głównych grup mięśni Orbitrek FINNLO Loxon XTR BT - wyposażenie i funkcjonalność - teraz z nowym, rozbudowanym komputerem treningowym Wszystkimi funkcjami orbitreka Loxon XTR BT steruje się z poziomu komputera wyposażonego w zintegrowany i czytelny wyświetlacz.

Stale wyświetlane są rozmaite cechy, w tym: dystans, czas, kalorie, szybkość, liczba obrotów, moc, program treningowy, runda 400 m i tętno. 8 profili obciążenia i 3 programy tętna słuszną zasobność.

Można je z łatwością ustawić przy pomocy przycisków szybkiego dostępu. Podajesz pożądaną wartość mocy albo tętna, a orbitrek regulując samodzielnie opór, kontroluje, by wartości te nie zostały przekroczone. Niezależne od ilości obrotów sterowanie obciążeniem odbywa się w zakresie od 20 do 400 watów (zgodnie z normą DIN EN 957).

Inne funkcje premium: pomiar tętna spoczynkowego z oceną kondycji i przechowywanie 30 informacji treningowych. Pomiar tętna odbywa się przy pomocy zintegrowanych sensorów dotykowych albo opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego.

transparentny ekran prezentuje następujące właściwości: dystans, czas, prędkość, ilość obrotów, kalorie, tętno, moc i rundę treningową o długości 400 m. Teraz NOWOŚĆ: odkrywaj świat trenując na Loxon XTR BT i korzystając z Kinomap Czy za każdym razem chciałeś odkrywać świat$206 Każdego dnia zmieniaj,,miejsce" treningu i przenoś się w coraz to ciekawsze miejsca na świecie - i to we własnych czterech ścianach.

Domowe treningi fitness jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące, różne i motywujące. Dzięki aplikacji Kinomap możesz na żywo przejechać 160 000 km tras z całego świata - dzisiaj jedziesz poprzez Central Park w Nowym Jorku, a jutro odkrywasz miasta, takie jak Paryż i Londyn.

piękne krajobrazy i miasta czekają na Ciebie, abyś mógł je odkryć w sportowym stylu. Wyśmienita ergonomia treningu Przy małej odległości między pedałami wynoszącej tylko 16 cm możliwy jest niezwykle naturalny ruch.

progresywne łożysko kulkowe z podwójnymi przegubami, a także staranny układ hamulca indukcyjnego zapewniają płynny i równomierny bieg. Pedały są regulowane i można je zespolić do dowolnego wzrostu. Orbitrek FINNLO LOXON XTR BT to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pragnących zadbać o kondycję fizyczną.

ma wszystko, co powinien posiadać wytworny orbitrek: skrupulatny komputer treningowy, progresywny design, komfort, który gwarantują wysokiej jakości łożyskowane przeguby, gwarantując spokojny bieg. Główne zalety: System hamowania: elektromagnetyczny Gniazdo USB (ładowanie) Podstawka na tablet / smartfon Wszystkie przeguby łożyskowane Płynna i cicha praca układu korbowego usztywnione łożyska przegubów konkretne opory hamowania Waga koła: 20 kg Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 20-400 Watt Gniazdo USB (ładowanie) Podstawka na tablet / smartfon Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, liczba kalorii, Moc Watt, Puls Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Dolna i górna granica pulsu regulowana Górny limit pulsu wyrażony w procentach Pamięć do 30 treningów Ustawienia wartości treningowych Zapis całkowitego czasu treningu i sesji treningowej Programy treningowe: 15 wyświetlacz LCD: Hi Tech Blue Backlight LCD-Display ilość wyświetlanych funkcji jednocześnie: 9 Programy HRC sterowane tętnem ilość użytkowników: 4 dane techniczne: System hamowania: elektromagnetyczny Przełożenie: 1:9 Waga koła zamachowego: 20 kg System napędu: pas klinowy Średnica koła zamachowego: 46 cm Długość kroku: 42 cm Kontrola obciążenia: niezależna Kolor: biały / metaliczny regulowana stopka Rolki transportowe Łożyskowane przeguby Waga: 66 kg Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary (dł.szer.wys.): 148 x 58 x 158 cm Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial 24 miesiące Paragon albo faktura vat Nr katalogowy: 3286 wysyłka gratis Nie znalazłeś artykułu, który Cię interesuje $207 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.