Hammer CROSSFLY BT promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hammer CROSSFLY BT oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT
1799.00
Homefitness
Orbitrek magnetyczny HAMMER Crossfly BT
2599.00
Media Expert

Parametry

Producent:Hammer
Kategoria:Orbitreki
Waga urządzenia 42 kg
Waga koła zamachowego 18 kg

Opis

Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT to następca modelu CROSSLIFE XTR jednego z najpopularniejszych orbitreków do 2500 zł. Następca modelu Crosslife XTR doczekał się zmian takich jak nowy komputer z funkcją BT ( bluetooth ), która daje możliwość korzystania z aplikacji KINOMAP, w dodatku został zmodyfikowany design na odcień czarny mat.

Numer katalogowy: 4130 Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT Po pierwsze fitness! Od dzisiaj Twoje zdrowie jest najważniejsze. Zasługujesz na to. Zafunduj sobie sportową przerwę od codzienności Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT to następca modelu CROSSLIFE XTR jednego z najpopularniejszych orbitreków do 2500 zł.

Następca modelu Crosslife XTR doczekał się zmian takich jak nowy komputer z funkcją BT ( bluetooth ), która daje możliwość korzystania z aplikacji KINOMAP, na dodatek został zmieniony design na odcień czarny mat.

HAMMER Crossfly BT gwarantuje równowagę w rutynowym życiu i utrzymuje Cię w dobrej kondycji. Progresywny komputer treningowy i szlachetna matowa czerń wprowadzą żywe akcenty do Twojego domu. Nieporównywalna sekwencja ruchów i postępowe funkcje przyspieszą puls jeszcze przed treningiem.

HAMMER Crossfly BT tylko czeka, żeby rozpocząć z Tobą wspólną przygodę pt.,,fitness"! Bezpieczny trening ze specjalnym programem oporu Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy chcesz się mobilizować po kontuzjach sportowych, bardzo zalecany jest powolny wzrost obciążeń.

Crossfly BT oferuje miły początek treningu o mocy od 10 watów, tak abyś się nie przeciążył. Zapytaj Crossfly BT o swoją kondycję. Zintegrowany test oceny sprawności. Naciśnij na komputerze treningowym przycisk,,Recovery", po treningu, a zostanie zmierzone Twoje tętno spoczynkowe.

Otrzymasz ocenę wydajności (1-6). Twój ulepszony wynik treningu znajduje odzwierciedlenie w ocenie. Motywuje i namawia do dalszych ćwiczeń. Obracaj, naciśnij, trenuj - komputer pod kontrolą nieskomplikowane sterowanie komputerowe.

Prosta obsługa i menu z podświetlanym przyciskiem obrotowym,,Push and Turn", a także 4 przyciskami prędkiego wyboru do stałej nawigacji. Nadzwyczajnie zaprojektowany i czytelny ekran LCD z niebieskim podświetleniem przedstawia wszystkie ważne dane treningowe.

Wyświetlane są następujące wartości treningowe: dystans, czas, kalorie, puls, wat, częstotliwość pedałowania i prędkość. Połączenie z urządzeniem mobilnym jest nieskomplikowane do ustawienia. Dzięki zintegrowanemu interfejsowi Bluetooth prędko podłączysz swój smartfon albo tablet i możesz korzystać podczas treningu z aplikacji fitness, takich jak BitGym, iConsole i Kinomap.

Zintegrowany uchwyt nadzwyczajnie zjednoczy się do Twojego tabletu albo smartfonu. Dane treningowe mogą zapisywać czterej członkowie rodziny. Dzięki temu cała rodzina korzysta z Crossfly BT. Programy treningowe podzielone na 4 dla początkujących, 4 innowacyjne i 4 sportowe Każdy odnajdzie dla siebie optymalny program treningowy.

Możesz przypasowywać lub wybierać profile treningowe w zależności od wzrostu produktywności, a tym samym stale ulepszać swoje osiągi. Twoja krzywa produktywności rośnie, a Ty jesteś w pełni zmotywowany! Wirtualny świat w trakcie treningu$238 Interaktywną obfitość zapewniają aplikacje fitness Ciesz się interaktywnym treningiem na tablecie.

Przeżyj wirtualne wycieczki po znanych miastach albo oglądaj ekscytujące filmy podczas treningu. Mnogość i czysta motywacja gwarantowana! Interfejs Bluetooth komputera komunikuje się ze smartfonem lub tabletem.

Połączenie z aplikacjami fitness, takimi jak BitGym i Kinomap, jest wyjątkowo prędkie. Wirtualny świat na Ciebie czeka! Poczuj się bezpiecznie i rozpocznij trening z kontrolą tętna niezwykle wygodny pomiar pulsu.

Crossfly BT jest zaopatrzony w oddzielne uchwyty i owalne sensory dotykowe. Czujniki wygodny pomiar pulsu w trakcie treningu. Alternatywnie możesz oczywiście wykorzystać pasa telemetrycznego (opcja dodatkowa).

Odbiornik tętna jest już zintegrowany z komputerem treningowym Crossfly BT. Ekran prezentuje aktualny puls i daje poczucie bezpieczeństwa w trakcie treningu. Ćwicz zdrowo dzięki programom sterowanym tętnem Wszystkie 4 programy tętna posiadają zaprogramowane już procentowe wartości tętna dla treningu cardio.

Oczywiście możesz również ćwiczyć się z samodzielnie ustawionym górnym limitem tętna. Spokojnie, solidna kompozycja Twojego Crossfly BT jest po Twojej stronie Opór Crossfly BT ma naprawdę moc. Koło zamachowe o wadze 18 kg także przyczynia się do płynnego ruchu.

16-stopniowy zakres obciążenia jest niezależny od szybkości. Orbitrek zapewnia swoją solidność i jakość dzięki niezużywającemu się układowi hamulcowemu z magnesami trwałymi. Prosto podoła nawet wysokim wymaganiom treningowym i do tego jest stabilny.

wbudowane wysokiej jakości łożysko kulkowe zachwyca podczas treningu swym optymalnym ruchem obrotowym. Crossfly BT działa cichutko dzięki napędowi paskowemu, więc późny trening cardio po pracy i przed telewizorem jest za każdym razem realny.

Miękkie uczucie ruchu gwarantuje sukces treningowy! Ty decydujesz: trening siłowy czy trening zdrowotny$239 dostosowane do Twojego jednostkowego programu fitness. Niezależnie od tego, czy jest to urządzenie do treningu wytrzymałościowego dla zdrowego serca, czy również trening o wysokiej intensywności.

Dzięki mocy w zakresie od 10 do 350 watów masz genialne warunki. Po prostu wybierz żądane programy na komputerze treningowym, a płynne uczucie ruchu wystrzeli Cię do przodu. Więcej prekursorskich szczegółów użyteczny design pasujący do stylu Twojego domu Dzięki swoim poręcznym funkcjom Crossfly BT nie musi ukrywać się przed konkurencją.

przeciwpoślizgowe i dostosowywane stopnie o rozstawie 18 cm zapewniają bezpieczeństwo przy każdym ruchu pedałowania. Długość kroku 32 cm jest rewelacyjna do treningu przychylnego dla stawów. Łatwo poradzi sobie z nierównym podłożem, ponieważ bez problemu można je zniwelować dostosowywanymi nóżki.

Dzięki dwóm rolkom transportowym, które są przymocowane do przedniej nogi, możesz szybko przesunąć Crossfly BT i ustawić na wybranym miejscu. Zacznij już dziś, nie odkładaj na później! Dzięki Crossfly BT poprawisz swoją jakość życia w swoim domu i zadbasz tym samym o zdrowie!

Trening na orbitreku zagwarantuje: prędkie i ukierunkowane wyniki treningowe Stałą redukcję tkanki tłuszczowe i wagi nadzwyczajne tonowanie ciała i ujędrnienie tkanki ulepszoną witalność i motywację w życiu codziennym Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt wariant wyświetlacza: LCD Blueblacklight Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, ilość spalonych kalorii Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Programy treningowe: 18 Programy fitness: 18 Programy sterowane tętnem: 4 Uchwyt na tablet lub telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej w trakcie treningu Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna dane techniczne: Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska Długość kroku: 32 cm Wysokość skoku/podnoszenia: 30 cm Odstęp między pedałami: 18 cm System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawianie oporu: komputerowe System napędu: pas rowkowany Waga koła zamachowego: 18 kg Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 130 kg Waga orbitreka: 42 kg wymiary: 130 x 62 x 164 cm ( dł.

x szer. X wys. ) Kolor: czarny dopełniające dane: Gwarancja 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Nr katalogowy 4130 przesyłka gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $240 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.