Hammer CrossTech XTR promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hammer CrossTech XTR oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Orbitrek HAMMER CROSSTECH XTR
1599.00
Homefitness
Orbitrek HAMMER Crosstech XTR 4125
2099.99
Media Expert

Parametry

Producent:Hammer
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 130 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 38 kg
Długość 120 cm
Wysokość 157 cm
Waga koła zamachowego 16 kg

Opis

Orbitrek HAMMER CROSSTECH XTR Nieprównywalnie solidny orbitrek dla początkujących. Bądź w najlepszej formie! Dzięki orbitrekowi HAMMER Crosstech XTR masz rewelacyjne wyposażenie, by rozpocząć trening cardio w domu.

Nie potrzebujesz karnetu na siłownię, możesz zacząć od razu w swym salonie. Ta kompaktowa i zajmująca niewiele miejsca atrakcja fitness została przemyślana użytecznie w najdrobniejszych szczegółach.

dzięki czemu trening, który jest bezpieczny dla szyi i bioder, jest realny w dowolnym momencie. Dzięki regularnym treningom z Crosstech XTR: Obniż ryzyko chorób sercowo-naczyniowych Popraw swoją solidność Wzmocnij do 70% mięśni całego ciała Naucz się lepiej i szybciej wypoczywać i relaksować Bądź znacznie sprawniejszy w życiu powszednim Wejdź na 16 poziom i zdaj test skuteczności Zakres obciążenia orbitreka Crosstech XTR podzielony jest na 16 poziomów.

Pozwala to powoli udoskonalać swoje osiągi i bezpiecznie nabrać formy. Powolny wzrost obciążenia jest bardzo zalecany dla początkujących. Systematyczne osiąganie niewiele znaczących,,podcelów" utrzymuje motywację treningową na wysokim poziomie na dłuższą metę.

Dzięki osobistemu testowi produktywności po treningu puls mierzysz na Crosstech XTR. Jeśli puls ekspresowo spada, jesteś w szczytowej formie. Uzyskujesz ocenę efektywności 1-6, możesz się zmotywować i udoskonalać z każdym treningiem.

Wszystko na komputerze treningowym Komputer Crosstech XTR jest nieskomplikowany w obsłudze, a przy pomocy przycisku obrotowego możesz jeszcze szybciej poruszać się po menu. Dzięki 4 przyciskom prędkiego wyboru możesz natychmiast rozpocząć trening.

perfekcyjnie zaprojektowany i niezwykle czytelny ekran LCD wyświetla ważne dane treningowe, takie jak: dystans, czas, kalorie, puls, poziom oporu, częstotliwość pedałowania i szybkość. Zintegrowany uchwyt na tablet jest wspaniale dostosowany do Twojego urządzenia przenośnego.

Maksymalnie 5 użytkowników może zapisać swoje informacje treningowe. W ten sposób cała Twoja rodzina korzysta z Crosstech XTR. Pokaźny dobór: 20 programów treningowych Dla każdego wyszuka się adekwatny trening cardio.

Możesz wybrać profile treningowe zgodnie ze swym jednostkowym celem treningowym, a tym samym stale się motywować. Profile górskie są najróżniejsze i posiadają takie nazwy jak, ROLLING, FATBURN, RALLY, itp.

Pełna moc do treningu cardio! Motywacja treningowa z wirtualną różnorakością Ciesz się różnorodnością treningu crossowego na tablecie. Przeżyj wirtualne wycieczki po znanych miastach lub oglądaj ekscytujące seriale, polepszając swoją kondycję.

Dzięki funkcji aparatu w tablecie i aplikacjom fitness BitGym i Kinomap zapewniony jest różny trening. Pokaż, jaki jesteś produktywny w wirtualnym świecie i działaj! Trening crossowy z sercem Zmierz wygodnie swój puls na orbitreku.

Po prostu chwyć sensory dotykowe, w które jest wyposażony Crosstech XTR (urządzenie jest zaopatrzone w oddzielne uchwyty i owalne sensory dotykowe). Pozwala to na przyjemny pomiar pulsu podczas treningu.

Alternatywnie, użyj opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego (dostępnego tutaj w sklepie internetowym Lord4Sport) jako czujnika pomiaru tętna. Odbiornik tętna jest już zintegrowany z komputerem treningowym.

wyświetlacz ukazuje tętno i gwarantuje poczucie bezpieczeństwa podczas treningu. Do treningu cardio możesz wybrać jeden z 3 fabrycznie zainstalowanych programów pracy serca z procentowymi wartościami tętna.

Możesz także samodzielnie ustawić górną granicę tętna. Trenuj cicho o każdej porze dnia Napęd cichym paskiem rowkowanym jest regulowany przy pomocy układu hamulcowego z magnesami trwałymi i dzięki optymalnej współpracy gwarantuje precyzyjne ustawienie oporu.

Wysokiej jakości łożysko kulkowe i 16-kilogramowe koło zamachowe gwarantują płynny i harmonijny bieg przy każdym ruchu. Możesz także rozpocząć późny trening cardio w dowolnym momencie po pracy i przed telewizorem.

choćby przy ciężkim treningu orbitrek Crosstech XTR jest zrównoważony. Pozwól się olśnić jakością zapakowaną w czarny design. Spokojne uczucie ruchu i pełna koncentracja - specjalnie dla Ciebie! Bezpieczny i łagodny dla stawów przeciwpoślizgowe i dostosowywane podnóżki orbitreka Crosstech XTR są zamocowane w odległości 21 cm,bronić biodra.

Twoje stopy będą bezpieczne przy każdym ruchu pedałowania. Długość kroku 32 cm została zaprojektowana z myślą o optymalnym treningu bez obciążenia stawów. Optymalna ergonomia dla Twoich wysokich wymagań treningowych!

Przemyślane funkcje poręczne kółka transportowe umożliwiają bezproblemowe przestawianie urządzenia. Dzięki wymiarom wynoszącym zaledwie 120 x 53 x 157 cm (dł. X szer. X wys.) Crosstech XTR można łatwo postawić w mniejszych mieszkaniach i pokojach.

Rozpocznij swoją karierę fitness już dziś! Dzięki Crosstech XTR zmienisz swoją codzienność, poprawisz zdrowie i samopoczucie.