Hertz Scalator E1 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hertz Scalator E1 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 989.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Orbitrek HERTZ FITNESS Scalator E1
989.99
Media Expert
Orbitrek Hertz Fitness Scalator E1
1099.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Hertz
Kategoria:Orbitreki
Waga urządzenia 65 kg

Opis

Sprzęt służy do polepszania kondycji fizycznej i uzyskania korzystnej sylwetki. Orbitrek jest tak zaprojektowany, żeby wykonywać ćwiczenia bez nadmiernego wysiłku fizycznego. Trening na tym urządzeniu to doskonalsza wersja biegu.

Dużą popularnością zadowala się wśród osób, dla których aktywny tryb życia jest widocznym elementem ćwiczeń. Rewelacyjny dla ludzi, którzy chcą utrzymać i poprawić swoją kondycję o każdej porze roku. Orbitrek magnetyczny z 18 kg kołem zamachowym, sterowaniem za pomocą komputera i wielofunkcyjnym licznikiem wskazujący m.in.

czas ćwiczenia, prędkość, z jaką wykonujemy ćwiczenie, dystans, jaki przejechaliśmy oraz całkowity, a dzięki funkcji, regulacja kąta nachylenia płóz biegowych. Rolki transportowe i waga tylko 38 kg nieskomplikowane i komfortowe przemieszczanie sprzętu w odpowiednie miejsce....