Hiton Ocelot d2 promocja 2021

Cena1349.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SklepSportowy.pl

Parametry

Producent:Hiton
Kategoria:Orbitreki
Waga urządzenia 65 kg

Opis

Orbitrek Hiton Polska Ocelot czarno-czerwony to wyjątkowo cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

Orbitrek wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z wielkim wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mĂłgł na bieżąco kontrolować tak ważne cechy jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mĂłgł kontrolować swĂłj aktualnym puls.

zaimplementowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 7 kg w połączeniu z potężnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących ale także nowoczesnych użytkownikĂłw. Solidna budowa zezwala na stosowanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 120 kg.

Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. W dodatku chcąc po treningu przenieśÄ‡ sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyposażone w rolki transportowe.

Trenażer magnetyczny Hiton Polska Ocelot pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, obniżysz poziom ciśnienia krwi, a najczęściej poprawisz wydolnośÄ‡ swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeĹ„ nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.

  • Najważniejsze dane:
  • Koło zamachowe o wadze 7kg
  • asygnowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistĂłw
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca