HMS H1708 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem HMS H1708 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2365.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
H1708-i ORBITREK MAGNETYCZNY HMS
2365.00
CGROT.pl
Orbitrek HMS H1708i
2365.00
SportowyRaj.pl
Orbitrek magnetyczny HMS H1708-i
2365.00
ELECTRO.pl
H1708-i ORBITREK MAGNETYCZNY HMS
2365.00
SklepSportowy.pl
Orbitrek magnetyczny HMS H1708-i
2365.00
Media Expert
ORBITREK MAGNETYCZNY HMS H1708-i
2365.01
VITA
Orbitrek magnetyczny H1708-i HMS
2365.01
TopSlim

Parametry

Producent:HMS
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 150 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 55 kg
Waga koła zamachowego 8 kg

Opis

Orbitrek
 • Klasa towaru: Semi commercial
 • wymiary: 152 x 64 x 156 cm (dł. X szer. X wys.)
 • Waga: 55,5 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
 • Waga koła zamachowego: 8 kg
 • samoczynna regulacja oporu: 16 stopni
 • Długość kroku: 450 - 510 mm
 • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
 • Dotykowe sensory do pomiaru pulsu
  • pas telemetryczny (brak w pakiecie)
 • Rolki transportowe
 • przeciwpoślizgowe i duże pedały (150 mm)
 • Stopki poziomujące
 • Półka na tablet lub smartfon
 • Wejście słuchawkowe (mini jack 3.5 mm)
Komputer
 • Czas
 • prędkość
 • Dystans
 • Spalone kalorie
 • SCAN
 • Pomiar pulsu
 • Obsluga bezpłatnej aplikacji iConsole+
 • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
 • WATT (poziom erengii zużytej podczas ćwiczeń)
 • HRC (kontrola bicia serca)
 • Recovery (test pracy serca)
 • RPM (obroty na minutę)
 • Zasilanie sieciowe: 230V
 • Gniazdo USB (do ładowania sprzętów)
 • 12 podstawowych programów treningowych

Przeznaczenie

Model H1708i został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom najszczególniej wymagających użytkowników. Urządzenie zostało zaklasyfikowane do kolekcji Premium, a to oznacza,gwarantuje najwyższą jakość i szereg udogodnień.

atuty

Do głównych walorów należy zaliczyć bardzo ergonomiczny system sterowania konsolą główną. Specjalne przyciski umieszczone na kierownicy pozwalają na łatwe i komfortowe zarządzenie wszystkimi parametrami treningu. Sam komputer zawiera wszelkie dane i statystki podczas wykonywanie aktywności fizycznych na orbitreku.

Oprócz zastosowanych funkcji komputer można zwiększyć o podłączenie doń smartfonu lub tableta. Wówczas orbitrek staje się smart-urządzeniem, które pozwala na więcej. Specjalna aplikacja iConsole+ zezwala na wsparcie dla map Google i korzystania z funkcji Street View, czyli podążanie wzdłuż najpopularniejszych ulic, bulwarów i miejsc na świecie.

Magnetyczny system powoduje, iż ćwiczenia są tak ciche, że nie obudziłby nawet śpiącego dziecka, dlatego sugerowane jest ponadto dla matek, które pragnę odzyskać figurę sprzed okresu ciąży. Zaletą ćwiczeń realizowanych na orbitreku jest fakt,angażuje on nie tylko mięśnie nóg,dodatkowo pleców, ramion i na ogół brzucha.

Gwarancja stabilności w trakcie ćwiczeń

obszerne i przeciwpoślizgowe pedały, których długość kroku wynosi aż 40 cm, zapewniają komfort stosowania nawet szczególnie wysokim użytkownikom. Na dodatek stopnice można dowolnie regulować w 3-stopniowym zakresie regulacji. Wszystkie uchwyty w dodatku zostały pokryte antypoślizgowym materiałem, takchoćby w trakcie najintensywniejszego treningu nie doszło do przypadkowego osunięcia się dłoni.

Każdy wyszuka coś dla siebie

podczas ćwiczeń zmienimy wszystkie widoczne cechy treningu. Począwszy od obciążenia, a skończywszy na czasie i celu. Oprócz podstawowych funkcji komputer zezwala na również ustawienie jednego z pięciu predefiniowanych programów treningowych, które zostały dopasowane jednocześnie dla nowicjuszy, jak i profesjonalistów. Ćwiczenia obejmują tryb:

Manual — pełna kontrola nad wszystkimi elementami treningu umożliwia zaplanowanie ćwiczeń dla poszczególnych partii ciała. Istnieje też możliwość ustawienia wartości docelowych dla odległości, spalonych kalorii i pulsu.

Beginner — obejmuje 4 główne stopnie, które zapewniają ogólnorozwojowy trening dostosowany dla osób początkujących.

Advance — podobnie jak w trybie Beginner, są tutaj przystępne 4 poziomy trudności, odpowiednie dla nowoczesnych użytkowników.

Sporty — tryb zalecany dla osób, które czynnie biorą udział we wszystkich zawodach sportowych, gwarantując zawsze nieprzeciętną formę.

Cardio — najefektywniejszy z trybów, zapewniający widoczne efekty po relatywnie krótkim okresie treningu. Bardzo rekomendowany osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy w parę tygodni.

Instrukcja obsługi

Pełna instrukcja obsługi modelu H1708i przystępna po kliknęciu w poniższy link:
Instrukcja


Orbitreki treningowe HMS

Jedną z kategorii, w której specjalizuje się firma HMS, są orbitreki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który wynajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak jeszcze osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na zaimplementowany napęd: mechaniczny, magnetyczny, elektromagnetyczny.

Orbitreki treningowe HMS wyróżniają się spomiędzy innych swoją różnorodnością. Oferuję najistotniej zaawansowane technologicznie rowerki eliptyczne, które same przystosują trening do indywidualnych potrzeb, jak w dodatku sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

By zagwarantować nowe i atrakcyjne doznania w trakcie treningu niektóre z orbitreków zostały zaopatrzone w obsługę sprzętów mobilnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,powszedni trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

Każdy z rowerków eliptycznych ma swój oryginalny dizajn, który doskonale uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego aranżacji wnętrza. W ofercie producenta znajdziemy zarówno stonowane biele i czernie, jak w dodatku neonową kolorystkę orbitreków.Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Bezustannie od roku 2000 marka dostarcza świeże, nowoczesne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort stosowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i odporność poprzez dużo lat intensywnych ćwiczeń.

znaczna gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

firma oprócz rodzimego rynku niezwykle poprawnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


Aplikacja iConsole+

Orbitreki treningowe ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają konwencjonalną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu osiągalne jest zapisywanie wszystkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja gwarantuje łączność z Google Maps View, co umożliwia wirtualną podróż po wielu najróżniejszych terenach. Parowanie mobilnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth.


artykuł
producent
Kod producenta
17-2-069
EAN
5907695504262
Wiosna2018
wiosna_sprzet_fitness
dane podstawowe
Przeznaczenie
Domowe
System hamowania
Magnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]
8
Nośność [kg]
150
Waga [kg]
55,5
Wyposażenie
Bluetooth
Gniazdo USB
Komputer
Podstawka pod urządzenie przenośne
System pomiaru tętna
wyświetlacz LCD
Funkcje komputera
Pomiar czasu
Pomiar dystansu
Pomiar szybkości
Pomiar pulsu
Programy treningowe
Wydatek energetyczny
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta