HMS H1708 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem HMS H1708 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2247.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
H1708-i ORBITREK MAGNETYCZNY HMS
2247.00
CGROT.pl
Orbitrek HMS H1708i
2365.00
SportowyRaj.pl
Orbitrek magnetyczny HMS H1708-i
2365.00
ELECTRO.pl
H1708-i ORBITREK MAGNETYCZNY HMS
2365.00
SklepSportowy.pl
Orbitrek magnetyczny HMS H1708-i
2365.00
Media Expert
ORBITREK MAGNETYCZNY HMS H1708-i
2365.01
VITA
Orbitrek magnetyczny H1708-i HMS
2365.01
TopSlim

Parametry

Producent:HMS
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 150 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 55 kg
Waga koła zamachowego 8 kg

Opis

Orbitrek
 • Klasa towaru: Semi commercial
 • wymiary: 152 x 64 x 156 cm (dł. X szer. X wys.)
 • Waga: 55,5 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
 • Waga koła zamachowego: 8 kg
 • samoczynna regulacja oporu: 16 stopni
 • Długość kroku: 450 - 510 mm
 • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
 • Dotykowe sensory do pomiaru pulsu
  • pas telemetryczny (brak w komplecie)
 • Rolki transportowe
 • antypoślizgowe i duże pedały (150 mm)
 • Stopki poziomujące
 • Półka na tablet lub smartfon
 • Wejście słuchawkowe (mini jack 3.5 mm)
Komputer
 • Czas
 • szybkość
 • Dystans
 • Spalone kalorie
 • SCAN
 • Pomiar pulsu
 • Obsluga darmowej aplikacji iConsole+
 • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
 • WATT (poziom erengii zużytej podczas ćwiczeń)
 • HRC (kontrola bicia serca)
 • Recovery (test pracy serca)
 • RPM (obroty na minutę)
 • Zasilanie sieciowe: 230V
 • Gniazdo USB (do ładowania maszyn)
 • 12 podstawowych programów treningowych

Przeznaczenie

Model H1708i został zaprojektowany, by sprostać wymaganiom najistotniej wymagających użytkowników. Urządzenie zostało zaklasyfikowane do kolekcji Premium, a to oznacza,zagwarantuje najwyższą jakość, a także szereg udogodnień.

mocne strony

Do głównych walorów należy zaliczyć istotnie ergonomiczny system sterowania konsolą główną. Specjalne przyciski umieszczone na kierownicy zezwalają na łatwe i wygodne zarządzenie wszystkimi parametrami treningu. Sam komputer posiada wszelkie informacje i statystki w trakcie realizowanie aktywności fizycznych na orbitreku.

Oprócz wbudowanych funkcji komputer można zwiększyć o podłączenie doń smartfonu albo tableta. Wówczas orbitrek staje się smart-urządzeniem, które umożliwia więcej. Specjalna aplikacja iConsole+ zezwala na wsparcie dla map Google i korzystania z funkcji Street View, czyli podążanie wzdłuż najpopularniejszych ulic, bulwarów i miejsc na świecie.

Magnetyczny system powoduje, iż ćwiczenia są tak ciche, że nie obudziłby choćby śpiącego dziecka, dlatego polecane jest w dodatku dla matek, które pragnę odzyskać figurę sprzed okresu ciąży. Zaletą ćwiczeń wykonywanych na orbitreku jest fakt,włącza on nie tylko mięśnie nóg,też pleców, ramion i przede wszystkim brzucha.

Gwarancja stabilności w trakcie ćwiczeń

szerokie i przeciwpoślizgowe pedały, których długość kroku wynosi aż 40 cm, gwarantują komfort stosowania nawet nad wyraz wysokim użytkownikom. Ponadto stopnice można dowolnie regulować w 3-stopniowym zakresie regulacji. Wszystkie uchwyty dodatkowo zostały pokryte przeciwpoślizgowym materiałem, takchoćby podczas najintensywniejszego treningu nie doszło do przypadkowego osunięcia się rąk.

Każdy wynajdzie coś dla siebie

podczas ćwiczeń zmienimy wszystkie znaczne atrybuty treningu. Począwszy od obciążenia, a skończywszy na czasie i celu. Oprócz podstawowych funkcji komputer zezwala na również ustawienie jednego z pięciu predefiniowanych programów treningowych, które zostały przypasowane równocześnie dla nowicjuszy, jak i profesjonalistów. Ćwiczenia obejmują tryb:

Manual — pełna kontrola nad wszystkimi elementami treningu pozwala na zaplanowanie ćwiczeń dla poszczególnych partii ciała. Istnieje również możliwość ustawienia wartości docelowych dla odległości, spalonych kalorii i pulsu.

Beginner — obejmuje 4 główne stopnie, które zapewniają ogólnorozwojowy trening dopasowany dla osób początkujących.

Advance — podobnie jak w trybie Beginner, są tutaj dostępne 4 stopnie trudności, adekwatne dla zaawansowanych użytkowników.

Sporty — tryb zalecany dla osób, które czynnie biorą udział we wszelkich zawodach sportowych, zapewniając zawsze świetną formę.

Cardio — najefektywniejszy z trybów, zapewniający widoczne efekty po relatywnie krótkim okresie treningu. Nad wyraz sugerowany osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy w parę tygodni.

Instrukcja obsługi

Pełna instrukcja obsługi modelu H1708i przystępna po kliknęciu w poniższy link:
Instrukcja


Orbitreki treningowe HMS

Jedną z kategorii, w której specjalizuje się firma HMS, są orbitreki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który wynajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak w dodatku osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na zastosowany napęd: mechaniczny, magnetyczny, elektromagnetyczny.

Orbitreki treningowe HMS wyróżniają się spomiędzy innych swoją różnorodnością. Oferuję najistotniej zaawansowane technicznie rowerki eliptyczne, które same przystosują trening do indywidualnych potrzeb, jak także sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę w trakcie ćwiczeń.

By zagwarantować nowe i atrakcyjne doznania w trakcie treningu niektóre z orbitreków zostały zaopatrzone w obsługę maszyn przenośnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,codzienny trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

Każdy z rowerków eliptycznych ma swój unikalny dizajn, który perfekcyjnie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego aranżacji wnętrza. W ofercie producenta wyszukamy jednocześnie stonowane biele i czernie, jak w dodatku neonową kolorystkę orbitreków.Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 marka dostarcza nowe, progresywne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort używania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i trwałość przez niemało lat intensywnych ćwiczeń.

znaczna gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki oraz wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy modnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

producent oprócz rodzimego rynku szczególnie należycie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych, a także stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


Aplikacja iConsole+

Orbitreki treningowe ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają tradycyjną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu możliwe jest zapisywanie wszystkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja zapewnia łączność z Google Maps View, co umożliwia wirtualną podróż po wielu różnych terenach. Parowanie mobilnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth.


towar
producent
Kod producenta
17-2-069
EAN
5907695504262
Wiosna2018
wiosna_sprzet_fitness
dane podstawowe
Przeznaczenie
Domowe
System hamowania
Magnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]
8
Nośność [kg]
150
Waga [kg]
55,5
Wyposażenie
Bluetooth
Gniazdo USB
Komputer
Podstawka pod urządzenie mobilne
System pomiaru tętna
wyświetlacz LCD
Funkcje komputera
Pomiar czasu
Pomiar dystansu
Pomiar szybkości
Pomiar pulsu
Programy treningowe
Wydatek energetyczny
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta