HMS H1833i promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem HMS H1833i oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2669.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
HMS orbitrek elektromagnetyczny H 1833-I Premium Iconsole+
2669.00
Mall.pl
Orbitrek elektromagnetyczny HMS H1833-i
2950.00
ELECTRO.pl
H1833-i ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM
2999.00
SklepSportowy.pl
H1833-i ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM
2999.00
CGROT.pl
Orbitrek HMS H1833i
2999.00
SportowyRaj.pl
ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM H1833-i
2999.00
VITA

Parametry

Producent:HMS
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 150 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 51 kg
Waga koła zamachowego 8 kg

Opis

Orbitrek
 • Klasa towaru: Semi commercial
 • wymiary: 145 x 62 x 155 cm (dł. X szer. X wys.)
 • Waga: 51 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
 • Waga koła zamachowego: 10 kg
 • automatyczna regulacja oporu: 16 stopni
 • Długość kroku: 450 - 510 mm
 • System hamowania: elektromagnetyczny
 • Dotykowe sensory do pomiaru pulsu
 • Rolki transportowe
 • antypoślizgowe, spore pedały (12 cm)
 • Pełna regulacja wysokości drążków i pedałów
 • Półka na tablet albo smartfon
 • Gniazdo USB (do ładowania sprzętów)
Komputer
 • Czas
 • prędkość
 • Dystans
 • Spalone kalorie
 • SCAN
 • Pomiar pulsu
 • Obsluga darmowej aplikacji iConsole+
 • Wsparcie dla bezprzewodowej łączności Bluetooth
 • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
 • WATT (poziom energii zużytej podczas ćwiczeń)
 • RPM (obroty na minutę)
 • Recovery (test pracy serca)
 • Zasilanie sieciowe: 230V
 • 5 jednostkowych programów treningowych

Przeznaczenie

Model H1833i to orbitrek, którego przeznaczenie jest istotnie uniwersalne. Będzie to prawidłowy dobór zarówno dla początkujących, jak i wprawnych użytkowników. Dzięki zaawansowanej konsoli system wesprze nowych adeptów sztuki fitnessu, natomiast entuzjaści będą mogli tak złączyć trening, żeby w 100% spełniał ich kryteria.

zalety

wyposażony w elektromagentyczny system hamowania, który jest w całości niesłyszalny. Ustawienie oporu odbywa się automatycznie za pośrednictwem komputera i jest sterowane za pomoca silnika elektrycznego. Oprogramowanie oprócz zbierania bieżących informacji o treningu dostarcza niezapomnianych wrażeń dzięki mapom Google i funkcji podążania dowolnymi ulicami miast świata. Wirtualna podróż bulwarami słonecznej Italii sprawi,codzienny trening będzie o sporo ciekawszy. Za sprawą praktycznej półki możliwe jest ustawienie smartfona bądź tabletu w pozycji horyzontalnej lub wertykalnej, takradować się ulubionym serialem w trakcie ćwiczeń.

Pełna regulacja

komponenty ruchome orbitreka, takie jak drążki czy pedały są w pełni regulowane. Regulacja wysokości uchwytów odbywa się w zakresie 13,5 cm, natomiast pedałów w zakresie 9 cm. Pozwala to na wygodne dostosowanie urządzenia, do własnych warunków fizycznych.

Ogromna funkcjonalność konsoli głównej

marka oddał do dyspozycji użytkownika ponad 5 programów treningowych, które znamionują się różnym poziomem trudności. Zatem niezależnie od wprawy i doświadczenia realne jest indywidualne dostosowanie aktywności i dynamiki ćwiczeń. Ćwiczenia obejmują tryb:

Manual — pełna kontrola nad wszystkimi elementami treningu, zezwala na ustawienie zakresu ćwiczeń dla poszczególnych partii ciała.

Beginner — obejmuje 4 główne poziomy, które gwarantują ogólnorozwojowy trening dopasowany dla osób początkujących.

Advance — podobnie jak w trybie Beginner, są tutaj przystępne 4 poziomy trudności, odpowiednie dla nowoczesnych użytkowników.

Sporty — tryb zalecany dla osób, które czynnie biorą udział we wszystkich zawodach sportowych, gwarantując zawsze wyśmienitą formę.

Cardio — najefektywniejszy z trybów, gwarantujący widoczne efekty po relatywnie krótkim okresie treningu. Istotnie rekomendowany osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy w parę tygodni. Umożliwia ćwiczenia na 4 stopniach dynamiczności: 55%, 75%, 90%, TAG (target H.R.).

Instrukcja obsługi

Pełna instrukcja obsługi modelu H1833i dostępna po kliknęciu w poniższy link:
Instrukcja


Orbitreki treningowe HMS

Jedną z kategorii, w której specjalizuje się producent HMS, są orbitreki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który znajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak w dodatku osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na użyty napęd: mechaniczny, magnetyczny, elektromagnetyczny.

Orbitreki treningowe HMS wyróżniają się spomiędzy innych swoją różnorodnością. Proponuję najbardziej innowacyjne technicznie rowerki eliptyczne, które same przypasują trening do indywidualnych potrzeb, jak na dodatek sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

By zagwarantować nowe i niebanalne doznania w trakcie treningu niektóre z orbitreków zostały wyposażone w obsługę maszyn mobilnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,rutynowy trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

Każdy z rowerków eliptycznych posiada swój unikalny dizajn, który wyśmienicie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wystroju wnętrza. W ofercie producenta odnajdziemy równocześnie stonowane biele i czernie, jak także neonową kolorystkę orbitreków.Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 marka dostarcza świeże, innowacyjne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort używania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezawaryjność sprzętu i wytrzymałość przez niemało lat dynamicznych ćwiczeń.

szeroka gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki oraz wioślarze. Osoby energicznie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy lubianym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

marka oprócz rodzimego rynku niezwykle dobrze prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


Aplikacja iConsole+

Orbitreki ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają konwencjonalną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu możliwe jest zapisywanie wszystkich statystyk treningowych. Opr ócz tego aplikacja gwarantuje łączność z Google Maps View, co pozwala na wirtualną podróż po wielu najróżniejszych terenach. Parowanie mobilnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth.


produkt
firma
Kod producenta
17-2-068
EAN
5907695504248
dane podstawowe
Przeznaczenie
Domowe
System hamowania
Elektromagnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]
8
Nośność [kg]
150
Waga [kg]
51
Wyposażenie
Bluetooth
Gniazdo USB
Komputer
Podstawka pod urządzenie przenośne
System pomiaru tętna
ekran LCD
Funkcje komputera
Pomiar czasu
Pomiar dystansu
Pomiar prędkości
Pomiar pulsu
Programy treningowe
Wydatek energetyczny
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta