HMS H9244 promocja 2020

Cena849.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie VITA

Parametry

Producent:HMS
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 31 kg
Długość 130 cm
Waga koła zamachowego 8 kg

Opis

Bieżnia
 • rozmiary: 130 x 62 x 157,6 cm (dł. X szer. X wys.)
 • Waga: 31,5 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
 • Waga koła zamachowego: 8 kg
 • W pełni składana konstrukcja
 • automatyczna regulacja oporu: 8 poziomów
 • Dwukierunkowy obrót koła
 • System hamowania: magnetyczny wewnętrzny
 • Anytpoślizgowe, wielkie pedały (14 cm)
 • Uchwyt na bidon (bidon w zestawie)
 • Rolki transportowe
Komputer
 • Czas
 • szybkość
 • Dystans
 • Spalone kalorie
 • SCAN
 • Pomiar pulsu
 • Recovery (test pracy serca)
 • WATT (wartość mocy wykonanej w trakcie pracy na orbitreku)
 • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)

Przeznaczenie

Model H9244 to uniwersalny orbitrek, który wynajdzie swoich entuzjastów wśród osób początkujących i średniozaawansowanych. Stanie na wysokości zadania jako urządzenie do ogólnej poprawy wydolności fizycznej, jak na dodatek redukcji tkanki tłuszczowej. Prezentowany model to zwykle połączenie najwyższej jakości wykonania, a także funkcjonalności.

mocne strony

Orbitrek charakteryzuje niesamowita prostota obsługi. Wystarczy wsiąść i zacząć trening, bez mozolnego ustawiania parametrów ćwiczeń. Zastosowany komputer automatycznie zmierzy postępy i wyświetli je na poręcznym i czytelnym wyświetlaczu. Przyrząd zaopatrzono ponadto w szerokie i jednostajne pedały, które zapewniają odpowiednią długość kroku.

Cisza i spokój

Magnetyczny system oporu powoduje, że orbitrek nie wydaje żadnych dźwięków w trakcie ćwiczeń. Pozwala to na trening przed telewizorem, jednocześnie nie przeszkadzając innym domownikom. Pod konsolą znajduję się komfortowe pokrętło, które zezwala na szybką zmianę trudności ćwiczeń.

Instrukcja obsługi

Pełna instrukcja obsługi modelu H9244 przystępna po kliknęciu w poniższy link:
Instrukcja


Orbitreki treningowe HMS

Jedną z kategorii, w której specjalizuje się marka HMS, są orbitreki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który wynajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak ponadto osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na wykorzystany napęd: mechaniczny, magnetyczny, elektromagnetyczny.

Orbitreki treningowe HMS wyróżniają się spośród innych swoją różnorodnością. Proponuję najistotniej innowacyjne technicznie rowerki eliptyczne, które same przystosują trening do jednostkowych potrzeb, jak w dodatku sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

By zagwarantować nowe i interesujące doznania podczas treningu niektóre z orbitreków pozostały wyposażone w obsługę sprzętów przenośnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,codzienny trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

Każdy z rowerków eliptycznych ma swój unikalny dizajn, który świetnie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wyglądu wnętrza. W ofercie producenta wynajdziemy równocześnie stonowane biele i czernie, jak także neonową kolorystkę orbitreków.Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieprzerwanie od roku 2000 producent dostarcza świeże, innowacyjne produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i solidność poprzez niemało lat aktywnych ćwiczeń.

obszerna gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu marki HMS na rynku. Oferta towarów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, a także wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

producent oprócz rodzimego rynku szczególnie dobrze prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych, a także stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


artykuł
firma
Kod producenta
17-2-070
EAN
5907695504286
informacje podstawowe
Przeznaczenie
Domowe
System hamowania
Magnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]
8
Nośność [kg]
100
Waga [kg]
31,5
Wyposażenie
Komputer
Podstawka pod urządzenie przenośne
System pomiaru tętna
ekran LCD
Funkcje komputera
Pomiar czasu
Pomiar dystansu
Pomiar szybkości
Pomiar pulsu
Wydatek energetyczny
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta