HMS H9249 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem HMS H9249 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 851.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
H9249* ORBITREK MAGNETYCZNY HMS
851.00
CGROT.pl
H9249* ORBITREK MAGNETYCZNY HMS
895.00
SklepSportowy.pl
Orbitrek HMS H9249
895.00
SportowyRaj.pl
Orbitrek magnetyczny HMS H9249
895.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:HMS
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 33 kg
Waga koła zamachowego 8 kg

Opis

Orbitrek
 • rozmiary: 130 x 60 x 158 cm (dł. X szer. X wys.)
 • Waga: 33,5 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
 • Waga koła zamachowego: 9 kg
 • samoczynna regulacja oporu: 8 stopni
 • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
 • Dotykowe sensory do pomiaru pulsu
 • Rolki transportowe
 • przeciwpoślizgowe pedały
 • Stopki poziomujące
Komputer
 • Czas
 • prędkość
 • Dystans
 • Spalone kalorie
 • SCAN
 • Pomiar pulsu
 • Zasilanie: 4 baterie AAA

Przeznaczenie

Orbitrek HMS H9249 to z zasady wysokiej jakości materiały, a także prostota obsługi. Skierowany zwykle do osób chcących szybko i komfortowo pozbyć się zbędnych kilogramów. Orbitrek wielbicieli wśród osób regularnie uprawiających trening kardio.

mocne strony

Rowerek został wyposażony w 8-stopniową manulaną regulację oporu, która zezwala na przypasowanie dynamiki ćwiczeń, a także dużo koło zamachowe. Magnetyczny system hamowania gwarantuje płynne i ciche działanie, generujejąc doskonałe warunki do treningu. Rolki transportowe umożliwią nietrudne i komfortowe przsuwanie urządzeni, a jasna kolorystka utrzymana w progresywnym tonie dopełni wystrój wnętrza.

Spokojny trening w zaciszu własnego domu

Trenażer to urządzenie, które poprawi ogólną wydolność organizmu, a nie tylko dolnych partii mięśniowych. System oporu magnetycznego gwarantuje bezszelestną pracę, choćby w trakcie wzmożonego treningu. Tym samym możemy ćwiczyć w salonie przed telewizorem, jednocześnie nie przeszkadzając innym domownikom.

stabilna konstrukcja i ergonomiczny komputer

Układ elektroniczny orbitreka H9249 to konstrukcja nad wyraz prosta i ergonomiczna. Dzięki swojej łatwej budowie jest prosty w obsłudze, a dzięki jednostajnej konstrukcji realne jest jego sterowanie w trakcie treningu. Obsługa komputera nie sprawi żadnego problemu seniorom, toteż rower eliptyczny jest nadzwyczajną propozycją dla aktywnej fizycznie babci albo dziadka.

Instrukcja obsługi

Pełna instrukcja obsługi modelu H9249 dostępna po kliknęciu w poniższy link:
Instrukcja


Orbitreki treningowe HMS

Jedną z kategorii, w której specjalizuje się marka HMS, są orbitreki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który wynajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak także osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na użyty napęd: mechaniczny, magnetyczny, elektromagnetyczny.

Orbitreki treningowe HMS wyróżniają się spośród innych swoją różnorodnością. Oferuję najbardziej innowacyjne technologicznie rowerki eliptyczne, które same dostosują trening do jednostkowych potrzeb, jak także sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

By zagwarantować świeże i niebanalne doznania w trakcie treningu niektóre z orbitreków zostały wyposażone w obsługę urządzeń mobilnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,powszedni trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

Każdy z rowerków eliptycznych ma swój niepowtarzalny dizajn, który wspaniale uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego aranżacji wnętrza. W ofercie producenta odnajdziemy zarówno stonowane biele i czernie, jak też neonową kolorystkę orbitreków.Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 marka dostarcza świeże, nowoczesne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort używania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i wytrzymałość poprzez dużo lat intensywnych ćwiczeń.

szeroka gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki oraz wioślarze. Osoby intensywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy modnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

producent oprócz rodzimego rynku nad wyraz korzystnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


artykuł
firma
Kod producenta
17-2-062
EAN
5907695588132
Wiosna2018
wiosna_sprzet_fitness
informacje podstawowe
Przeznaczenie
Domowe
System hamowania
Magnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]
8
Nośność [kg]
120
Waga [kg]
33,5
Wyposażenie
Komputer
System pomiaru tętna
wyświetlacz LCD
Funkcje komputera
Pomiar czasu
Pomiar dystansu
Pomiar szybkości
Pomiar pulsu
Wydatek energetyczny
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta