Horizon Fitness Andes 7 promocja 2021

Cena6390.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Horizon Fitness
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 136 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 79 kg

Opis

Indukcyjny system hamowania zagwarantuje dokładność w trakcie zmian oporu. System ViaFit przystępny w Andes 7i usprawnia kontrolę nad treningiem i sprawia, iż będziesz bliżej założonych poprzez siebie celów. Szerokie, ciężkie koło zamachowe oraz ekran z rozbudowanymi funkcjami sprawiają, iż Andes 7i jest idealnym urządzeniem dla najmocniej wymagających Użytkowników.

linia ANDES

MASZYNY ELIPTYCZNE

Dzięki składanej konstrukcji oraz naturalnemu sposobowi poruszania się będzie to urządzenie, które nie tylko znakomicie skonsoliduje się do twojego mieszkania,także świetnie przystosuje się do Twojego ciała.

cechy urządzeń eliptycznych Andes:

– przystępny montaż (tylko 3 kroki)

– prędki sposób składania urządzenia usprawnia przechowywanie i ich przestawianie

– poręczna budowa i długi krok zapewniają komfort podczas ćwiczenia

– nowoczesny ekran Cardio Compass, który działa z różnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zagwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata w trakcie codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! kupując system Passport do urządzeń Vision Fitness i Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz komplet najróżniejszych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Zestaw Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (komplet "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół aby kontrolować pdostawowe parametry treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz radować się jedynie otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na dołączony nośnik USB, podłączyć go i radować się treningiem podczas oglądania ulubionego filmu.
Jak to działa?

1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

2. Podłącz USB do odtwarzacza.

3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach marki Horizon Fitness, niezbędne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który zezwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

Konsole Touch i Elegant w urządzeniach marki Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy i American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, jednakowo jak w przypadku urządzeń marki Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

dopełniające trasy można dokupić w następujących kompletach (nagranych na Pendrive USB): zestaw A

tajemnicze wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najmocniej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten wybór tras daje możliwość odczuć każdego typu terenu.

pakiet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) pakiet B

Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy jedynie zechcesz. Ten komplet prezentuje majestatyczność przyrody i różnorodność historii na każdym kroku.

komplet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) zestaw C

Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Zestaw dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

zestaw C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) pakiet O

Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można odczuć w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które niewątpliwie warto zobaczyć, a ten zestaw daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

komplet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). pakiet O jest dołączany do Passport Box gratis!
W końcu! Jedna aplikacja, która pozwala na kolekcjonowanie danych na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie , a także obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com lub pobierz aplikację ViewFit, dostępną równocześnie dla urządzeń Apple jaki Android.
  • samoczynne przesyłanie danych z urządzeń cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych danych na inne aplikacje.
  • Wizualizacja zezwala na stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
ViewFit ™ zezwala na zbieranie informacji z różnych aplikacji za pośrednictwem urządzeń monitorujących oraz z wybranych urządzeń firmy Vision, a także Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Starczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, aby nasz trening zmienił się na za każdym razem! ViewFit ™ przekazuje dane z maszyn, na których ćwiczysz, do aplikacji kontrolującej dietę. MyFitnessPall za sprawą zgromadzonych danych, potrafi zadbać o odpowiednie odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, żeby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

Gwarancja domowa - 2 lata

Obowiązuje przy eksploatacji sprzętów w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta