inSPORTline ET550i promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem inSPORTline ET550i oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Orbitrek inSPORTline inCondi ET550i
3999.00
SportowyRaj.pl
Orbitrek magnetyczny inSPORTline inCondi ET550i model 2018
3999.00
CGROT.pl

Parametry

Producent:inSPORTline
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 150 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 59 kg
Waga koła zamachowego 8 kg

Opis

Orbitrek magnetyczny inSPORTline inCondi ET550i model 2018

Eliptyczny trener Insportline inCondi ET550i to stylowy trenażer przeznaczony do stosowania domowego. Główne mocne strony orbitreka to w pełni elektroniczne sterowanie i nad wyraz wytrzymała budowa. Orbitrek dysponuje 7-calowym transparentnym wyświetlaczem, przy pomocy którego można obsługiwać 21 zdefiniowanych programów, podzielonych według energiczności ćwiczeń, programów użytkownika, programu HRC (ćwiczenia dopasowane do tętna ćwiczącego) oraz programu WATT. Orbitrek pozostał także wyekwipowany w tryb manualny. Elektroniczne sterowanie jest nad wyraz proste i instynktowne, informacje na ekranie są wyświetlane wielkimi literami. Orbitrek inSPORTline inCondi ET550i posiada wejście USB, dzięki temu można odtwarzać muzykę w formacie MP3 za pomocą wbudowanych głośników. Uchwyt na tablet, telefon lub czasopismo sprawia, iż trening staje się jeszcze ciekawszy! w dodatku orbitrek posiada funkcję pauzy, która umożliwia przerwanie ćwiczeń w dowolnej chwili i powrót do zapamiętanego momentu treningu.


Orbitrek inSPORTline inCondi ET550i posiada konstrukcję o wysokiej jakości wykonania. Główną zaletą konstrukcji jest masywna rama o maksymalnym obciążeniu aż do 120 kg. Długość kroku 42 cm, rozstaw kroku 18 cm i funkcjonalny zarys komfortowy i skuteczny trening. W uchwytach umieszczono czujniki do pomiaru tętna. Na dodatek orbitrek posiada kółka transportowe, a także system rekompensowania nierówności podłoża. Wysoki poziom bezpieczeństwa duże przeciwpoślizgowe poziomy. Wszystkie te cechy sprawiają, że orbitrek inSPORTline inCondi ET550i jest świetnym urządzeniem do domowej siłowni.

Najważniejsze atrybuty:

  • skuteczne urządzenie cardio wzmacniające mięśnie całego ciała
  • potężna konstrukcja i cicha praca
  • regulowane stopnie dla przeróżnych długości kroku
  • Program HRC
  • Program WATT
  • klarowny 7-calowy wyświetlacz TFT
  • Możliwość odtwarzania muzyki albo wideo
  • W pełni elektroniczne sterowanie
  • Komputer wyświetla: czas, prędkość, liczbę obrotów na minutę, dystans, tempo, spalone kalorie, tętno, stopień obciążenia

Opis technologiczny:

produkt
producent
Kod producenta
16145
EAN
8596084061454
dane podstawowe
Przeznaczenie
Domowe
System hamowania
Elektromagnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]
8
Nośność [kg]
150
Waga [kg]
59
Wyposażenie
Komputer
System pomiaru tętna
ekran LCD
Funkcje komputera
Pomiar czasu
Pomiar dystansu
Pomiar szybkości
Pomiar pulsu
Programy treningowe
Wydatek energetyczny
Warunki gwarancji
Długość
60 miesięcy
rodzaj gwarancji
Producenta