inSPORTline Galicum promocja 2021

Cena12819.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:inSPORTline
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 150 kg
System hamowania elektromagnetyczny
Waga urządzenia tak kg
Waga koła zamachowego 14 kg

Opis

fachowy Orbitrek przednionapędowy inSPORTline Galicum do klubu

Orbitrek Insportline Galicum to profesjonalny trenażer o futurystycznym, nieśmiertelnym designie.W odróżnieniu od innych maszyn, koło zamachowe znajduje się z przodu orbitreka, dzięki czemu ruch w trakcie ćwiczeń jest bardziej energiczny i naturalny. Wysoki komfort treningu zapewniają pedały o długości 51 cm w rozstawie 8 cm i znaczna waga koła zamachowego - 14,5 kg. Mocne szyny, po których poruszają się pedały, nie tylko oszczędzają energię, lecz także wydajnie ukrywają przewody elektryczne. Trenażer jest wyekwipowany w komputer z czytelnym panelem LCD, który wyświetla wszelkie potrzebne parametry, takie jak: czas, prędkość, dystans, liczba spalonych kalorii i puls. Dodatkowo, ma szereg pionierskich funkcji, m.in. Program VATT, dobór poziomu oporu (40 oporów), kontrolę metabolizmu. W pamięci komputera zapisano cztery gotowe programy, 2 programy HRC, które działają w oparciu o ustaloną prędkość i 2 programy użytkownika. Zdefiniowane programy obejmują na przykład tryb performance, tryb utraty masy ciała i tryb losowy.

Orbitrek jest wyposażony w antypoślizgowe pedały (z paskiem, który zabezpiecza stopę w miejscu, uniemożliwiając ślizganiu), głośniki i wygodne uchwyty z panelem sterowania. Dodatkowe zalety trenażera to wejście USB i audio, uchwyty na telefon i tablet, kółka transportowe do nieskomplikowanego przenoszenia i system wyrównywania powierzchni. Użytkownicy, którzy posiadają tablety z systemami operacyjnymi Android / iOS marki Apple, na pewno docenią aplikację FitConsole, która pilnuje i rejestruje indywidualny tryb ćwiczeń (w tym datę, czas i statystyki). Druga aplikacja, Google Map-based Run On Earth, wymaga połączenia z Internetem. Dzięki niej, możemy wybrać dowolną trasę na świecie i ćwiczyć np. Pod Wieżą Eiffla, na ulicach Londynu czy w swej okolicy. Wszelkie informacje dotyczące działania aplikacji zawarte są w instrukcji obsługi.Najważniejsze atrybuty:

  • mistrzowski orbitrek o futurystycznym designie
  • konkretna rama, przednie koło zamachowe
  • Kompatybilny z 2 aplikacjami za pośrednictwem tabletu Apple / Android
  • wielkie przeciwpoślizgowe pedały (z paskiem, który zabezpiecza stopę w miejscu, zapobiegając jej ślizganiu się)
  • ilość programów (40 stopni wytrzymałości)
  • wyświetlacz LED: klarowny i instynktowny
  • Komputer wyświetla: czas, dystans, tętno, poziom oporu, produktywność (WATT), puls i metabolizm, spalone kalorie i program.

Opis technologiczny:

produkt
Kod producenta
14171
EAN
8596084041715
dane podstawowe
Przeznaczenie
Komercyjne
System hamowania
Elektromagnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]
14.5
Nośność [kg]
150
Waga [kg]
88
Wyposażenie
Gniazdo 3.5 mm jack
Gniazdo USB
Komputer
Podstawka pod urządzenie mobilne
System pomiaru tętna
Uchwyt na bidon
wyświetlacz LCD
Funkcje komputera
Pomiar czasu
Pomiar dystansu
Pomiar szybkości
Pomiar pulsu
Programy treningowe
Wydatek energetyczny
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta