Scud LYNX promocja 2021

Cena2299.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SklepSportowy.pl

Parametry

Producent:Scud
Kategoria:Orbitreki
Waga urządzenia 55 kg

Opis

Orbitrek SCUD Lynx X5 to niezwykle cichy i jednostajny trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

Orbitrek zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z znacznym wyświetlaczem, byś podczas treningu mĂłgł na bieżąco kontrolować tak ważne cechy jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mĂłgł kontrolować swĂłj aktualnym puls.

zaimplementowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 12 kg w połączeniu z konkretnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on oczekiwania początkujących ale także nowoczesnych użytkownikĂłw. Potężna konstrukcja umożliwia stosowanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 150 kg.

Orbitrek także z łatwością wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Dodatkowo chcąc po treningu przenieśÄ‡ sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

Trenażer magnetyczny SCUD Lynx X5 pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, zniżysz poziom ciśnienia krwi, a najczęściej poprawisz wydolnośÄ‡ swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeĹ„ nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.

Najważniejsze informacje:
  • Koło zamachowe o wadze 12 kg
  • przeznaczony dla początkujących, jak i dla profesjonalistĂłw
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca