Scud Olimp E promocja 2021

Cena2399.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SklepSportowy.pl

Parametry

Producent:Scud
Kategoria:Orbitreki
Waga urządzenia 55 kg

Opis

Orbitrek SCUD Olimp E to niezwykle cichy i jednostajny trenażer eliptyczny z elektryczno-magnetycznym systemem oporu.

Orbitrek wyposażony został w wielofunkcyjny komputer z obfitym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne cechy jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Ekran podświetlany jest na kolor niebieski, więc jeśli zechcesz to bez przeszkód swój trening możesz przeprowadzić nawet nocą. Programy treningowe sprawią, że Twój trening będzie bardziej urozmaicony i szybciej osiągniesz zamierzone efekty. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

zastosowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z potężnymi magnesami i elektroniczną możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on oczekiwania początkujących lecz także progresywnych użytkowników, którzy już nie będą musieli się martwić, iż wraz z progresem ich kondycji produkowany opór nie będzie dla nich wystarczający. Mocna konstrukcja umożliwia wykorzystywanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 150 kg.

Oferowany przez nas sprzęt ma także regulowane platformy na nogi więc stanie na wysokości zadania on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników.

Orbitrek także prosto wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. W dodatku chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyposażone w rolki transportowe.

Trenażer magnetyczny SCUD Olimp E pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, ograniczysz poziom ciśnienia krwi, a w głównej mierze poprawisz wydolność swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.

OUTLET

Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może mieć ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych , a także opakowanie zastępcze.

PW P1149 - Śłady skręcania, rysy, otarcia.
PW P1168 - Śłady skręcania, rysy, otarcia.
PW P1183- Śłady skręcania, rysy, otarcia.

Najważniejsze informacje:
  • progresywny orbitrek treningowy SCUD Olimp E z wielkim kołem zamachowym 18 kg.
  • przeznaczony dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 150 kg.
  • Opór elektromagnetyczny
  • Zasilanie orbitreka z gniazdka
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca