Xterra FS3.5 promocja 2021

Cena3499.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Xterra
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 120 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 45 kg
Waga koła zamachowego 10 kg

Opis

Xterra Wysoka jakość i zastosowaneczność artykułów marki Xterra doceniają konsumenci od ponad 30 lat na wszystkich kontynentach. Firma w ostatnich latach bardzo dosadnie i agresywnie przedstawia,że trzeba się z nią liczyć a klientów utwierdza w przekonaniu, iż dostają sprzęt najwyższej jakości.

postępowe wzornictwo, zaawansowana technologia czego jeszcze chcieć więcej? Proste w używaniu, składane, mobilne i wyposażone w czytelne pulpity proste w obsłudze. Zapraszamy do świata Xterra,świata w której bez dwóch zdań poczujesz się lepiej aniżeli dotychczas.

Fs 3.5 najszczególniej lubiany model trenażera z przednim kołem zamachowym. Wyjątkowo prosta obsługa pulpitu kontrolnego i znaczne rozmiary które spokojnie pozwolą jednostajnie ćwiczyć osobie ze wzrostem choćby 190cm.

Do tego pas piersiowy do pomiaru pulsu który pozwoli na łatwy bezkontaktowy pomiar pulsu bez konieczności trzymania pałąków w jednym miejscu- to bardzo komfortowe rozwiązanie. Nie pokaźne rozmiary, łatwość w składaniu do transportu pozwalają w przystępny i szybki sposób zmienić jego położeniu.

Specyfikacja modelu: System hamowania: magnetyczny Regulacja obciążenia: 24 stopnie System napędu: pas klinowy Moc: 40-250 Watt Waga koła zamachowego: 10 kg Odległość między płozami: 10 cm Kontrola obciążenia: zależna Rolki transportowe: Tak Wysokiej jakości łożyska: Tak Platformy pod stopy nachylone o 2 stopnie do w środku: Tak Zasilanie: 230V,50 Hz Waga użytkownika: 120 kg rozmiary: dł.

x szer. X wys. 145 x 52 x 160 cm Pomiar pulsu: Tak Hand puls - uchwyty z sensorem pulsu Pas telemetryczny: Tak w pakiecie Wejście audio: Tak Hand puls - uchwyty z sensorem pulsu Podstawka na tablet: Tak wyświetlacz LCD: Tak Pas telemetryczny w zestawie Funkcje komputera: Wyświetlane parametry: dystans, czas, prędkość, kalorie, obr./min., puls, moc Programy treningowe: 14 Programy sterowane tętnem: 5 Górna, dolna granica pulsu: Tak Górna granica pulsu regulowana: Tak Waga brutto: 56 Waga netto: 50