York Fitness X120 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem York Fitness X120 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1609.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Orbitrek York Fitness X120 Active
1609.00
SportowyRaj.pl
Orbitrek York Fitness X120 Active 2 w 1
1899.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:York Fitness
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 110 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 37 kg
Waga koła zamachowego 7 kg

Opis

doskonała skuteczność fizyczna, szczupła sylwetka oraz rewelacyjne samopoczucie - tego wszystkiego dokonasz z urządzeniem York Fitness bez wychodzenia z domu! Ćwiczenia wykonywane na jednym z najpopularniejszych maszyn fitness - orbitreku magnetycznym - należą do prostych oraz co najważniejsze do jednych z najskuteczniejszych.

pokazujemy Państwu jeden z flagowych modeli marki York Fitness - X120. Cechuje się on wysoką jakością wykonania, dbałością o , a także szybkim i intuicyjnym montażem. Koło zamachowe o wadze ok. 7 kilogramów zagwarantuje wysoką płynność ruchów, co w znaczącym stopniu przekłada się na komfort realizowanych ćwiczeń. 16-stopniowa skala obciążenia umożliwi staranne określenie i dostosowanie do własnych potrzeb opór urzadzenia, który sterowany jest elektronicznie za pomocą komputera.

Wielofunkcyjny komputer w urządzeniu X120 został wyekwipowany w aż 19 programów treningowych, dzięki Twój trening nigdy nie stanie się monotonny. Ponadto marka umożliwił stworzenie i zapisanie własnego manualnego programu przypasowanego do własnych potrzeb. Podczas realizowania ćwiczeń na wyświetlaczu komputera pojawiają się dane odnośnie czasu treningu, prędkości, przebytego dystansu i ilości spalonych kalorii. Przytrzymując umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zmierzysz i skontrolujesz swój puls. Kontrola tętna to klucz do bezpiecznego i sprawnego treningu, dlatego tak ważny jest jego pomiar. W sytuacji przekroczenia jego górnej granicy (3 strefy treningowe tętna), użytkownik zostanie o tym poinformowany.

Orbitrek wyekwipowano także w kółka transportowe umożliwiające łatwe przemieszczanie urządzenia po domu (bez konieczności demontażu) oraz stopki poziomujące, żeby użytkownik mógł w nieskomplikowany sposób wypoziomować urządzenie. Nie zapomniano także o bezpieczeństwie ćwiczącego - płozy zostały pokryte antypoślizgową powierzchnią gwarantującą perfekcyjną przyczepność. Nośność urządzenia pozostała ustalona na poziomie 110 kg. Zachęcamy do poznania się ze detalową specyfikacją techniczną.

Specyfikacja techniczna i wyposażenie:

Funkcje komputera:


Orbitrek York X 120 posiada dwuletnią gwarancję producencką, która realizowana jest na zasadzie door-to-door. Nasz sklep jest autoryzowanym sprzedawcą towarów York Fitness.