York Fitness X210 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem York Fitness X210 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1428.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Orbitrek York Fitness X210 Perform
1428.00
SportowyRaj.pl
York Fitness X210 Perform
1479.00
OleOle!
Orbitrek magnetyczny YORK FITNESS X210 Perform
1484.76
ELECTRO.pl
Orbitrek magnetyczny YORK FITNESS X210 Perform
1599.99
Media Expert

Parametry

Producent:York Fitness
Kategoria:Orbitreki
Maksymalna waga użytkownika 150 kg
System hamowania magnetyczny
Waga urządzenia 46 kg
Waga koła zamachowego 7 kg

Opis

OPIS: Nowość York Fitness, model z linii Perform. Magnetyczny trenażer z 32-stopniową, elektroniczną regulacją zakresu obciążenia i przeróżnym zestawem programów treningowych. Dzięki unikalnej budowie i funkcjonalności, trenażer eliptyczny jest doskonałą propozycją dla całej rodziny. Raduje się zainteresowaniem osób, które prowadzą intensywny tryb życia zarówno latem jak i zimą ale także osób, które mają problemy ze stawami a nie chcą rezygnować z treningu aerobowego. Trening na trenażerze eliptycznym do złudzenia przypomina bieg, z tą różnicą, iż pozbawiony jest jakiegokolwiek wstrząsu. Użytkownik stojąc na płozach wykonuje płynne, naprzemienne ruchy nogami i rękami jedynie nogami. Przy zaangażowaniu ramion w trakcie treningu, podobnie jak podczas joggingu, intensywnie pracują mięśnie klatki piersiowej, pleców, ramion, a niezależnie od pracy dłoni, pracują także dolne partie ciała tj. Mięśnie ud, pośladków i łydek. Trening na tym urządzeniu udoskonala wydolność sercowo-naczyniową i sercowo-płucną a także produktywnie modeluje sylwetkę.
Wszystkie trenażery eliptyczne firmy YORK FITNESS przeznaczone są tylko do korzystania domowego i są zgodne z zasadniczymi wymogimi Unii Europejskiej i Ustawą o ogólnym bezpieczeństwie towarów (Dz.U. Z 2003r. Nr 229, poz. 2275).

SPECYFIKACJA artykułu: