Nowodvorski Lampa do pokoju dziecięcego wisząca pony zwis 130cm promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nowodvorski Lampa do pokoju dziecięcego wisząca pony zwis 130cm oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-44%
lampa wisząca Pony
139.00
Black Red White
PONY 6378 LAMPA WISZĄCA NOWODVORSKI ** RABATY w sklepie **
248.00
LUNA OPTICA

Parametry

Producent:Nowodvorski
Kategoria:Oświetlenie dla dzieci
Rodzaj wisząca

Opis

Nowodvorski Pony to seria przychylnych środowisku, dziecięcych lamp wiszących wytworzonych ze sklejki i materiałowego abażuru. Oprawę utrzymano w odcieniach jesionu, barwy te działają na dziecko uspokajająco i relaksująco, a przy tym pomagają skoncentrować się na nauce.

Tego typu oprawa nad wyraz korzystnie komponuje się z drewnianą zabudową, piętrowym łóżkiem, ciemną podłogą z paneli i ścianami pomalowanymi w jasnych odcieniach żółtego i niebieskiego. Budowa abażura lampy Pony oparta jest na ściętym stożku.

Jest on otwarty u góry i u dołu co niesie za sobą kilka pokaźnych zalet. Po włączeniu światło pada zarówno na sufit, a także na obszar pod oprawą, dzięki temu widocznie jest go więcej. Dodatkowo kucyk zawieszony pod abażurem podświetla się w szczególnie przyjemny sposób.

Dostęp do żarówki i jej zamiana są przystępne i wygodne. Ponadto kurz nie osiada na wierzchu lampy, więc samo czyszczenie również jest niezwykle proste i z reguły ogranicza się do konieczności sporadycznego przetarcia kurzu, co może robić sam zainteresowany.

Porada od Projektantki Materiałowy abażur najlepiej czyścić delikatnie wilgotną ściereczką. Dzięki temu z łatwością pozbędziesz się kurzu i nie uszkodzisz tkaniny. W lampie sufitowej Nowodvorski Pony nie zastosowano żadnych komponentów, które mogłyby zagrozić dziecku.

równocześnie sklejka jak i tkanina, z których wytwarzano oprawę są bardzo bezpieczne i nie ulegną uszkodzeniu, nawet w przypadku uderzenia, głową, piłką albo innym przedmiotem. Polecamy dziecięcą lampę wiszącą Nowodvorski Pony każdej osobie, której zależy na tym, by pobudzić wyobraźnię swojego dziecka, a przy tym zachęcić do nauki i zainspirować do kreatywnej zabawy.

dodatkowo oprawa zapewnia korzystnej jakości oświetlenie i nieprzeciętnie komponuje się z zabudową pokoju dziecięcego.