LAMPA wisząca LAMP 651/Z3 dziecięca OPRAWA zwis pająk spider piłka nożna kule balls białe czarne, LAMP 651/Z3 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem LAMPA wisząca LAMP 651/Z3 dziecięca OPRAWA zwis pająk spider piłka nożna kule balls białe czarne, LAMP 651/Z3 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 252.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Lampex Mesi 3 651/3 lampa wisząca zwis 3x60W E27 biały / czarny
252.99
swiatloistyl.pl
Lampex Mesi 3 651/3 lampa wisząca zwis 3x60W E27 biały / czarny
264.99
hurtelektryczny.pl
Lampa wisząca Lampex Mesi Z3 651/Z3
301.00
abazur.pl
Mesi Z3 Dziecięca Lampex 651/Z3
301.01
Lampomat
Lampa wisząca Mesi Z3
304.00
Completo.pl

Parametry

Producent:
Kategoria:Oświetlenie dla dzieci
Rodzaj wisząca

Opis

Urządzenie pokoju dziecięcego jest nie lada wyzwaniem dla każdego rodzica. Pokój to powinno bowiem zapewniać nieograniczone możliwości zabawy i rozwoju dla dziecka, a równocześnie gwarantować spokojny regenerujący sen, a także w starszym wieku miejsce do nauki i zdobywania wiedzy.

Dlatego również tak istotnym elementem w nim jest oświetlenie. Prezentowana lampa Mesi Z3 dziecięca 651/Z3 to propozycja naszego sklepu Lampomat, która bez dwóch zdań przypadnie do gustu każdemu drobnemu fanowi piłki nożnej.

To jak wygląda lampa Mesi Z3 dziecięca 651/Z3 i nazwa serii, z jakiej ona pochodzi, nie są przypadkiem. Producent Lampex wytwarzając ją, inspirowała się bowiem piłką nożną, co można wyraźnie zauważyć po formie atrakcyjnych kloszy, tworzonych w kształcie klasycznej futbolówki.

Lampa Mesi Z3 dziecięca 651/Z3 została produkowana z połączenia metalu, będącego jej podstawą mocującą do powierzchni sufitu, ze szkłem, z którego tworzono trzy zamontowane na wąskich pręcikach klosze. Lampa, która spełnia oczekiwania najistotniej wymagających klientów Nie od dziś wiadomo,najbardziej wymagającymi klientami są dzieci.

Ich szczere opinie potrafią zdeklasować towar w jednej chwili. Jednak w przypadku lampy Mesi Z3 mamy pewność, iż przypadnie ona im do gustu, zwłaszcza jeśli każdy wolny czas spędzają na boisku, a ich idolem jest jedna z gwiazd futbolu.

Wszystko za sprawą tego, że lampa Mesi Z3 dziecięca 651/Z3 rewelacyjnie odda ich zamiłowanie do piłki nożnej. Ponadto zapewniając perfekcyjne oświetlenie wnętrza pokoju dziecięcego, niezależnie od realizowanych w nim czynności.

dopełniającą zaletą, którą z całą pewnością zainteresowani będą rodzice w przypadku lampy Mesi Z3, jest możliwość zamontowania w niej, aż trzech żarówek na trzonku E27, które mogą być zarówno konwencjonalnymi jak i LED-owymi modelami, w które można zaopatrzyć się w obu przypadkach podczas zakupów w naszym sklepie.

w dodatku lampa ta nietrudny i estetyczny montaż, dzięki zastosowanemu w niej spadkowi montażowemu.