Nowodvorski 6384 - reflektor dziecięcy puzzle 4xgu10/35w/230v promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Nowodvorski 6384 - reflektor dziecięcy puzzle 4xgu10/35w/230v oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 219.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Kinkiet Puzzle 4x35 W
219.00
Castorama
Lampa dziecięca Nowodvorski PUZZLE IV model 6384
221.34
abazur.pl
Kinkiet oprawa lampa ścienna plafon Nowodvorski Puzzle do pokoju dziecięcego 4x15W GU10 6384 - wysyłka w 24h
238.00
szybkalampa24.pl

Parametry

Producent:Nowodvorski
Kategoria:Oświetlenie dla dzieci

Opis

Plafon Nowodvorski Puzzle 6384 to nietuzinkowa lampa dziecięca w profilu czterech barwnych puzzli, do których zamontowano cztery reflektorki z możliwością regulacji. Lampa Puzzle wygląda nad wyraz interesująco, a przy tym daje dużo światła, które można skierować w dowolne miejsce w pomieszczeniu.

Wśród głównych zalet plafonu Puzzle należy wyróżnić na ciekawą, kolorową konstrukcję, która pobudza kreatywność i wnosi dużo radości i ciepła do pokoju dziecięcego. Druga istotna kwestia to obszerna liczba światła, które można skierować w różnorodne strony.

dzięki temu pokój może być poprawnie oświetlone, co stymuluje do nauki i sprzyja wypoczynkowi. Do konstrukcji lampy dziecięcej Nowodvorski Puzzle 6384 użyto sklejki oraz tworzywa sztucznego. Dzięki czemu cała oprawa jest lekka, odporna na uszkodzenia i bezpieczna w używaniu.

Wszystkie części są konkretnie przymocowane, a plafon solidnie trzyma się sufitu. Każdy reflektor w lampie Puzzle 6384 umożliwia wykorzystanie jednej żarówki GU10 o mocy maksymalnej 35 W. Oznacza to, że łączna moc oprawy może wynieść 140 W, co daje dużo światła.

Do plafonu Puzzle można zamontować żarówki halogenowe lub LED. Dzięki temu, wybierając odpowiedniki LED, możemy zyskać więcej światła, ulepszoną skuteczność i mniejsze rachunki za prąd. Decydując się na źródła halogenowe otrzymamy ciepłe światło na poziomie 2700 K.

Lampa stanowi gotową całość, a puzzli nie trzeba składać samemu. Wszystkie żarówki włączane są jednocześnie, jednak istnieje możliwość przerobienia produktu, tak żeby działał na dwa obwody. Montaż lampy do sufitu jest przystępny i wymaga wywiercenia przynajmniej dwóch otworów.

Przy użyciu kołków rozporowych oraz wkrętów należy przymocować metalowy składnik (widoczny na ostatnim zdjęciu) do sufitu. Następna czynność do wykonania to podłączenie kostki łączeniowej i przykręcenie całej oprawy za pomocą bocznych śrubek.

Na końcu należy zainstalować żarówki. Cały proces nie powinien zająć dłużej niż piętnaście minut. Puzzle może być również przytwierdzona do sufitu podwieszanego. Lampa sufitowa Nowodvorski Puzzle 6384 to nad wyraz dobry dobór dla osób, które chcą zaaranżować w pokoju dziecięcym przyjemny, przytulny klimat, który sprzyja nauce, wypoczynkowi i kreatywnym formą aktywności.

Plafon ma przyjemny dla oka, stonowany wygląd, który na dziecko działa odprężająco i uspokajająco.