41070/35/16 - lampa wisząca dziecięca mykidsroom buddy swing 1xe27/15w/230v marki Philips promocja 2019

Cena214.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Lightonline

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Oświetlenie dla dzieci
Rodzaj wisząca

Opis

właściwości towaru

 • Ciepłe, białe światło

  Światło może mieć zróżnicowane temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów gwarantują ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa producenta Philips rzuca ciepłe, białe światło, które gwarantuje przytulną atmosferę.

 • Do zestawu zawsze dołączamy żarówki firmy Philips

  W komplecie znajdują się wysokiej jakości, energooszczędne żarówki Philips EcoLamp, które pozwalają osiągnąć najlepszy efekt oświetleniowy.

 • Oszczędność energii

  Ta energooszczędna lampa marki Philips zużywa mniej energii konwencjonalne źródła światła, co pozwala ograniczyć rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska.

 • Dla dzieci

  Ta lampa producenta Philips do pokoju dziecka pozwoli stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najmocniej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność! Jednak lampa ta pozostała też zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie: jest chłodna w dotyku, mocna i pokryta nietoksyczną farbą.

 • Wysokość oprawy wiszącej można z łatwością regulować

  Oprawa wisząca producenta Philips jest wyekwipowana w długie przewody, co zagwarantuje obszerniejszą elastyczność w trakcie instalacji oraz po jej zakończeniu. Wybierz odpowiednią wysokość w zależności od potrzeb.