Philips 71796/30/16 - Lampa stołowa dla dzieci STAR WARS STORMTROOPER LED/3xAA (8718696130827) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Philips 71796/30/16 - Lampa stołowa dla dzieci STAR WARS STORMTROOPER LED/3xAA (8718696130827) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 44.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
STAR WARS STORMTROOPER 71796/30/16 LAMPA BIURKOWA PHILIPS DISNEY ** RABATY w sklepie **
44.00
LUNA OPTICA
STORMTROOPER LAMPKA STOŁOWA 71796/30/16 STAR WARS PHILIPS wysyłka 48H
49.00
Kolorowe Lampy

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Oświetlenie dla dzieci
Rodzaj stojąca
Bohater Star Wars

Opis

 • Dla dzieci

  Ta opracowana poprzez producenta Philips i Disney lampa do pokoju dziecka pozwoli stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najmocniej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność! Miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć, bawić i spać w towarzystwie ulubionych bohaterów filmów Disneya. Produkt został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

 • idealna lampa do tworzenia przyjemnego nastroju w pokoju dziecka
  • Oświetlenie LED wysokiej jakości

   technika LED wykorzystana w tej lampie to wyjątkowe rozwiązanie opracowane przez firmę Philips. Natychmiast się włącza, umożliwia uzyskanie stosownej skuteczności oświetlenia, a także uwydatnia i ożywia odcienie w pokoju dziecka.

  • Ciepłe, białe światło

   Światło może mieć zróżnicowane temperatury barwowe oznaczane przy pomocy jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa rzuca ciepłe, białe światło zapewniające przytulny nastrój.

  • Przycisk włączania / wyłączania na lampie
   • Dyskretnie umieszczony na oprawie przycisk nieskomplikowane włączanie i wyłączanie światła.

   • automatyczne wyłączanie zasilania po 15 minutach

    Ta lampa biurkowa automatycznie wyłączy się po 15 minutach w celu wydłużenia żywotności baterii.

   • Działanie bateryjne — 3 x AA (baterie niedołączone do zestawu)

    Ta lampa działa na 3 baterie AA. Odpowiednie są wszystkie baterie w tym wymiarze, jednak nie należy używać równocześnie przeróżnych wariantów baterii. Baterie nie są dołączone do zestawu.

   • Chłodna w dotyku i przychylna dzieciom

    Ta lampa jest całkowicie bezpieczna dla dzieci, ponieważ wytworzono ją z tworzyw przychylnych dzieciom oraz zastosowano źródła światła LED, które są zawsze zimne w dotyku.

   • wytrzymałość i niepodatność na upadki

    Ten produkt jest trwały i odporny na upadki. Nie ma ostrych krawędzi i jest wytworzony z wytrzymałego materiału. Dzięki czemu będziesz posiadać pewność, iż Twoje dziecko może beztrosko się bawić.