Hama Lampa pierścieniowa led spotlight foldup 102 (4007249046420) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hama Lampa pierścieniowa led spotlight foldup 102 (4007249046420) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 162.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Studyjna lampa LED HAMA SpotLight FoldUp 102 Kit
162.99
Empik
Lampa pierścieniowa LED HAMA SpotLight FoldUp 102
178.99
Media Expert

Parametry

Producent:HAMA
Kategoria:Oświetlenie studyjne

Opis

LAMPA PIERŚCIENIOWA Z UCHWYTEM Kompaktowa lampa pierścieniowa LED z uchwytem na smartfon zapewni adekwatne doświetlenie Twoich fotografii i filmów. Uniwersalna lampa Lampy można używać razem ze smartfonami w orientacji pionowej lub poziomej.

Dzięki nad wyraz szerokiej regulacji wysokości ( 52-138 cm) idealnie spełni oczekiwania jednocześnie jako statyw stołowy, jak i po rozłożeniu do kręcenia obszerniejszych scen. Tego typu lampa to świetne rozwiązanie dla influencerów z dziedzin: beauty, fashion czy DIY.

Regulacja oświetlenia Lampa składa się z 128 LEDów, które stosowne oświetlenie do prowadzenia videovlogów, a także robienia zdjęć. Rozmieszczenie LEDów na obwodzie koła zapewnia równomierne doświetlenie twarzy i generuje efekt „połyskującego oka".

Dzięki regulacji temperatury barwowej, a także funkcji ściemniania możesz dzięki tej lampie uzyskać najróżniejsze efekty oświetleniowe: od delikatnego nastrojowego światła w ciepłych odcieniach po niebieskawe i szczególnie jasne światło dzienne.

Wygoda wykorzystywania Lampa daje spore możliwości i jest przy tym szczególnie komfortowa w stosowaniu. Składa się do niewielkich rozmiarów, więc idealnie spełni oczekiwania w podróży. Zintegrowany uchwyt jest w pełni sprężysty i daje możliwość zamocowania telefonu równocześnie w pionie, jak i w poziomie.

Dzięki głowicy kulkowej możnaskrupulatnie dopasować kąt pochylenia, żeby uzyskać nieprzeciętny kadr. Przewodowy pilot zdalnego sterowania zapewnia łatwą i komfortową regulację oświetlenia. Dane technologiczne: odcień światła: biały, niebieski, pomarańczowy Temperatura barwowa: 3000/4500/6000K ilość LED: 128 Średnica lampy: 10.2" (zewnętrzna średnica 26,5 cm) Funkcja ściemniacza: 10 stopni Wysokość: 52- 138 cm Waga: 1170 g Kolor: Czarny Długość kabla: 190 cm Zasilanie: zewnętrzne 2 lata gwarancji Korzyści dla Ciebie: Możliwość zmiany temperatury barwowej, a także jasności znaczny zakres regulacji wysokości wygodne mocowanie smartfona Dlaczego Hama? Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów, a także sprzętu elektronicznego.

Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy techniczne i już od niemal 100 lat budujemy rozwiązania, które powodują, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze. Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom poprzez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC.

posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników. Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama.

Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, bez dwóch zdań mamy do niego użyteczne uzupełnienie....