- toy's fantasy poduszka gobelinowa marki Villeroy & boch promocja 2019

Cena179.1
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Villeroy & Boch
Kategoria:Ozdoby świąteczne

Opis

OFERTA WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓWŚwięta Bożego Narodzenia to niepodważalnie jeden z najmilszych momentów w roku. Cudowne ciepło rozchodzi się po wszelkich kątach, wyjątkowa aura przepełnia każde miejsce, wszędzie widać, czuć i słychać bożonarodzeniową magię.

Villeroy&Boch pragnie z Tobą dzielić ten świąteczny czas. To rodzinna producent, która rozumie ideę Świąt Bożego Narodzenia i celebruje ją z należytym szacunkiem. Żeby uczcić ten nieszablonowy czas, stworzyła magiczną serię porcelany stołowej, która na pewno trafi nawet w najszczególniej wyrafinowane gusta.

Pozwól, by bożonarodzeniowe dodatki rozświetliły Twój dom. Czujesz już unoszący się zapach, jeszcze ciepłych, świeżo wypiekanych pierniczków?Nowość 2019! Co roku zmienia się motyw przewodni dekoru umieszczonego na naczyniach z kolekcji Toy`s Fantasy.

W tym roku główną postacią jest św. Mikołaj, który leci w swych saniach obdarować prezentami wszystkie grzeczne Dzieci. Na pięknie zdobionych półmiskach i miseczkach z serii oprócz św. Mikołaja odnajdziemy jeszcze choinki, zabawki, bałwanki oraz mnóstwo innych, atrakcyjnie wytwarzanych dekorów, które wraz z głęboką czerwienią, elegancką zielenią, złotem i bielą wprowadzą prawdziwie świąteczny nastrój do Twojego domu.

Wszystkie części z serii świetnie nadają się na podarek.Życzymy samych dobroci!!parametry:- wymiary: 45 x 45 cm,- materiał: 70% bawełna, 30% poliester,- gobelinowa poduszka ze świątecznej linii Toy`s Fantasy 2019,- zalecane pranie ręczne.Już od ponad sześciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Villeroy&Boch w Polsce.

nabywając w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl