- winter bakery decoration 2019 lampion "choinka z piernika" marki Villeroy & boch promocja 2019

Cena91.56
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Villeroy & Boch
Kategoria:Ozdoby świąteczne

Opis

OFERTA WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW Święta Bożego Narodzenia to niepodważalnie jeden z najmilszych momentów w roku. Cudowne ciepło rozchodzi się po wszelkich kątach, wyjątkowa aura przepełnia każde miejsce, wszędzie widać, czuć i słychać bożonarodzeniową magię.

Villeroy&Boch pragnie z Tobą dzielić ten świąteczny czas. To rodzinna marka, która rozumie ideę Świąt Bożego Narodzenia i celebruje ją z należytym szacunkiem. By uczcić ten unikatowy czas, stworzyła magiczną serię porcelany stołowej, która niewątpliwie trafi choćby w najistotniej wyrafinowane gusta.

Pozwól, by bożonarodzeniowe dodatki rozświetliły Twój dom. Czujesz już unoszący się zapach, jeszcze ciepłych, świeżo wypiekanych pierniczków? Zimowa pora bezspornie kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia.

Nawiązuje do niej kolekcja Winter Bakery Decoration. Stawia na ciepło i piękno rodzinnych chwil. Ta nietuzinkowa linia to wysokiej klasy porcelana okraszona wspaniałymi, świątecznymi, delikatnymi wzorami.

Święta tuż, tuż… Znajdź swoje najefektowniejsze dodatki i ciesz się bożonarodzeniową magią razem ze swoją rodziną. Nowość 2019! Lampiony z linii Winter Bakery Decoration 2019, to kontynuacja zeszłorocznej "pierniczkowej kolekcji".

Wszystkie ozdoby tworzone zostały z niezwykłą prezycją i wyglądają, jakby naprawdę zostały wyrzeźbione w pierniku. Pierniczkowa choinka to lampion na świeczki rodzaju telight, który doda uroku Twoim świątecznym aranżacjom.

Życzymy samych dobroci! atrybuty:- rozmiary: 8 x 8 x 15 cm,- wysokiej jakości porcelana PREMIUM,- każdy towar posiada oryginalne logo i rok założenia producenta. Już od ponad sześciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Villeroy&Boch w Polsce.

kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl