Pakiet Wiedźmin Okładka Filmowa - Andrzej Sapkowski (9788375781878) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Pakiet Wiedźmin Okładka Filmowa - Andrzej Sapkowski (9788375781878) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 309.51 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Pakiet: Wiedźmin T.1-8 (okł. filmowa) ANDRZEJ SAPKOWSKI
309.51
MegaKsiazki.pl
Wiedźmin. tomy 1-8. pakiet serialowy
370.66
TaniaKsiazka.pl
Wiedźmin Tom 1-8 Pakiet filmowy
384.14
Libristo.pl

Parametry

Producent:SuperNowa
Kategoria:Fantastyka i science fiction
ISBN 9788375781878
Oprawa miękka
Autor Andrzej Sapkowski
Wydawnictwo SuperNowa
Rok wydania 2019

Opis

demonstrujemy zestaw 8 tytułów sagi Wiedźmin Sapkowskiego. Tom 1 w okładce filmowej. 1. Sezon Burz (okładka filmowa):Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. Sezon burz nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po śmierci/nieśmierci kończącej ostatni tom sagi.

„Nigdy nie mów nigdy!” W powieści pojawiają się osoby doskonale czytelnikom znane, jak wierny druh Geralta – bard i poeta Jaskier – oraz jego ukochana, zwodnicza czarodziejka Yennefer, ale na scenę wkraczają także dosłownie i w przenośni postaci z zupełnie innych bajek.

Ludzie, nieludzie i magiczną sztuką wyhodowane bestie. Opowieść rozpoczyna się wedle reguł gatunku: od trzęsienia ziemi, a potem napięcie rośnie. Wiedźmin stacza morderczą walkę z drapieżnikiem, który żyje tylko po to, żeby zabijać, wdaje się w bójkę z rosłymi, niezbyt sympatycznymi strażniczkami miejskimi, staje przed sądem, traci swe słynne miecze i przeżywa burzliwy romans z rudowłosą pięknością, zwaną Koral.

A w tle toczą się królewskie i czarodziejskie intrygi. Pobrzmiewają pioruny i szaleją burze. I tak poprzez 404 strony porywającej lektury. To w wiedźmińskiej historii rzecz osobna, nie prapoczątek i nie kontynuacja.

Jak pisze Autor: Opowieść trwa. Historia nie kończy się nigdy...2. Ostatnie życzenie:Później mówiono, że człowiek ów nadszedł od północy, od Bramy Powroźniczej. Nie był stary, lecz włosy miał zupełnie białe.

Kiedy ściągnął płaszcz, okazało się, że na pasie za plecami ma miecz. Białowłosego przywiodło do miasta królewskie orędzie: trzy tysiące orenów nagrody za odczarowanie nękającej mieszkańców Wyzimy strzygi.

Takie czasy nastały. Dawniej po lasach jeno wilki wyły, teraz namnożyło się różnorodnego paskudztwa – gdzie spojrzysz, tam upiory, bazyliszki, diaboły, żywiołaki, wiły i utopce plugawe. A i niebacznie uwolniony z amfory dżinn, potrafiący zamienić życie spokojnego miasta w koszmar, się trafi.

Tu nie wystarczą zwykłe czary ani osinowe kołki. Tu trzeba zawodowca. Wiedźmina. Mistrza magii i miecza. Tajemną sztuką wyuczonego, aby strzec na świecie moralnej i biologicznej równowagi.3. Miecz przeznaczenia:Wiedźmiński kodeks stawia tę sprawę w sposób jednoznaczny: wiedźminowi smoka zabijać się nie godzi.To gatunek zagrożony wymarciem.

jednak w powszechnej opinii to gad najszczególniej wredny. Na oszluzgi, widłogony i latawce kodeks polować przyzwala. Lecz na smoki – nie. Wiedźmin Geralt przyłącza się jednak do zorganizowanej przez króla Niedamira wyprawy na smoka, który skrył się w jaskiniach Gór Pustulskich.

Na swojej drodze spotyka trubadura Jaskra oraz – jakżeby inaczej – czarodziejkę Yennefer. Wśród zaproszonych przez króla co znaniejszych smokobójców jest Eyck z Denesle, rycerz bez skazy i zmazy, Rębacze z Cinfrid i szóstka krasnoludów pod komendą Yarpena Zigrina.

Motywacje są najróżniejsze, lecz cel jeden. Smok nie ma szans.4. Krew Elfów:Tako rzecze Ithlin