Telewizja polska Teatr sensacji kobra v kolekcja promocja 2023

Cena49.49
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Telewizja Polska
Kategoria:Pakiety filmowe

Opis

Kolejne widowiska kryminalne z stanowczo modnego w latach 60-tych i 70-tych procesu „Kobra". Teatr Sensacji ustanowił niepobite do dzisiaj rekordy popularności. Podczas jego emisji przed ekranami telewizorów zasiadało nawet 95% widzów.
W spektaklach brali udział najwybitniejsi aktorzy tamtych lat. W proponowanych Państwu opowieściach wystąpili m.in. Marian Kociniak, Irena Karel, Igor Śmiałowski, Emil Karewicz, Barbara Wrzesińska, Jan Machulski, Marian Opania.
Historie te pełne są intryg i kryminalnych wątków.

Czy pan nie rozumie? To pomyłka!
Pan King ginie w wypadku drogowym. Kilka miesięcy później ginie żona sprawcy wypadku - Ellen Melville. Do akcji wkracza policja. Podejrzenia padają na dziennikarza - Quinna, do którego Ellen nieraz telefonowała. Jej ostatni telefon przed śmiercią był przyznaniem się do spowodowania wypadku, za który osądzony został Hugh Melville, mąż Ellen. Żeby odsunąć od siebie podejrzenia, Quinn podejmuje prywatne śledztwo. Ujawnia ono ścisły związek wypadku drogowego ze śmiercią żony sprawcy.

Krzyżówka
Philip Reynolds, właściciel motelu i stacji benzynowej, ginie pod kołami samochodu. Nie był to nieszczęśliwy wypadek. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi inspektor Stark. Wśród podejrzanych jest syn Steve - hazardzista i narkoman grający na wyścigach i mający długi, i pasierb denata - Harry. Ten jest zaangażowany w prowadzenie motelu. Marzy by zostać jego właścicielem. Niedługo po śmieci Reynolds’a barman, który pracował u niego w motelu, otwiera własny bar. Nie jest jasne skąd ma pieniądze. Wiadomo jedynie, że przed śmiercią Philip był szantażowany.

Iryd
Na terenie budowy zostaje skradziony promieniotwórczy izotop irydu. Milicja prowadzi dynamiczne śledztwo chcąc zapobiec czyjejś śmierci na skutek działania niebezpiecznych promieni X. Przesłuchuje pracowników, ustala fakty. W trakcie prowadzonych czynności milicjanci znajdują izotop ukryty w oparciu fotela samochodu jednego z bohaterów. Czy ktoś chciał go w ten sposób zabić. Pytanie tylko: kto i dlaczego?

seria cyklu: TEATR SENSACJI KOBRA
Kod paskowy: 5902600069706
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 25873
Oprawa: Kartonowa
Format: 14.0x19.0cm
Głębokość (mm): 45
Waga: 0.305
Dział/Kategorie: Filmy / kino polskie
Nośnik/Format: DVD Video
liczba nośników: 3
Języki: polski
Grupa towarowa: DVD
Uwagi: Płyta jednostronna, jednowarstwowa
Region 0