Praca zbiorowa Złoty pakiet: gry biblijne cd/dvd (9788392380085) promocja 2024

Cena64.06
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MegaKsiazki.pl

Parametry

Producent:Praca zbiorowa
Kategoria:Pakiety filmowe
Nośnik DVD

Opis

Złoty zestaw Gier Biblijnych z obwolutą pierwszokomunijną mieści cztery edukacyjne programy dla tych, którzy chcą lepiej poznać Pismo Święte.
komplet zawiera cztery programy:
1. Być uczniem Jezusa. Gra Przygodowa Gra Być uczniem Jezusa to przygoda w świecie pierwszych chrześcijan. Przenosi w miejsca, w których kilkadziesiąt lat wcześniej żył i nauczał Jezus Chrystus. Zadaniem grającego jest dostarczenie listu apostoła św. Pawła do jednej z gmin chrześcijańskich.
2. Komputerowy Quiz Biblijny
Komputerowy Quiz Biblijny pozwala na zdobycie rzetelnej wiedzy na temat Starego i Nowego Testamentu. Quiz Biblijny zawiera 600 pytań, które są tematycznie podzielone na dziesięć grup. Użytkownik programu może wybrać poziom trudności pytań i tematykę zadań i zagrać z drugą osobą.
3. Kraina Biblijna. Gra Przygodowa
Gra przygodowa Kraina Biblijna to wyprawa przez opowieści z Biblii. Na grających czeka tu zwiedzanie krainy pełnej zadań (krzyżówek tradycyjnych, rebusowych, obrazkowych, wersetów biblijnych itp.). Gracz zbierając przedmioty do swojej skrzyni i posługując się nimi we właściwy sposób, a także zapełniając swoje trzy garnce podarunkami, przejdzie kolejne etapy drogi.
4. 100 Gier Biblijnych
Multimedialny program 100 Gier Biblijnych gromadzi 20 historii biblijnych i 100 gier i zabaw związanych tematycznie z opowieściami. Historie są opowiedziane poprzez lektora, towarzyszą im bajecznie kolorowe ilustracje, a także muzyka tworząca niezapomniany klimat.
Każdy wynajdzie tu coś dla siebie. Jedne z gier przenoszą w miejsca życia i działalności Jezusa Chrystusa, inne przybliżają historie ze Starego i Nowego Testamentu, są także takie, w których gracz może sprawdzić swoją wiedzę przez dziesiątki gier i zabaw i zagrać z drugą osobą.
Wśród gier znajdują się: krzyżówki, rebusy, puzzle, quizy biblijne, memory, odgadywanie wersetów biblijnych, porządkowanie scen biblijnych, uzupełnianie map i mnóstwo innych zabaw dostatek i dostatek programów zapewni sporo godzin twórczej zabawy.
Programy powstały pod patronatem Zakonu Ojców Franciszkanów.
Złoty zestaw Gier Biblijnych stanowi genialny podarek z okazji I Komunii Świętej.
wymagania sprzętowe:
System operacyjny Windows Me/XP/Vista/7
Napęd DVD
Karta muzyczna
Pamięć 1GB RAM
2GB miejsca na twardym dysku.