Adata Pamięć Premier DDR4 3200 DIMM 8GB CL22 ST (4711085930743) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Adata Pamięć Premier DDR4 3200 DIMM 8GB CL22 ST (4711085930743) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 79.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Adata Pamięć Premier DDR4 3200 DIMM 8GB CL22 Single Tray
79.00
Zadowolenie.pl
Adata Premier DDR4 8GB 3200 CL22
79.99
OleOle!
Adata Premier DDR4 8GB 3200 CL22
87.19
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Adata
Kategoria:Pamięci RAM
Opóźnienie - CL 22
Pojemność 8 GB
Typ DDR4
Częstotliwość 3200 Mhz

Opis

DDR4 standard pamięci RAM, który zezwala na użycie napięcia 1.2 V. Dzięki temu udało się uzyskać spadek poboru mocy o 20% w stosunku do DDR3, a także obszerniejszą przepustowość. W dodatku użytkownicy mogą liczyć na funkcję cyklicznych kontroli nadmiarowych i wykrywanie przypadkowych błędów. Po pamięć DDR4 powinny sięgnąć osoby, oczekujące maksymalnej sprawności i znacznej oszczędności energii. Wśród nich będą gracze oraz użytkownicy korzystający z profesjonalnego oprogramowania do obróbki graficznej.
pojemność 8 GB Pamięć RAM o pojemności 8 GB zapewnia wysoki komfort używania przy wielu użyciach. To nieprzeciętna propozycja dla osób, które na co dzień korzystają z innowacyjnego oprogramowania, gdyż komputer z powodzeniem wykona niemało operacji jednocześnie. Zadowoleni będą ponadto gracze. Taki zasób pamięci pozwoli na zabawę przy wielu najnowszych tytułach. Ponadto system będzie działał prędko i skutecznie, co może być nieocenionym atutem przy pracy biurowej, gdzie sprawność ma znaczenie priorytetowe.
Pojedynczy moduł Pojedyncza kość pamięci RAM to rozwiązanie, które stanie na wysokości zadania świetnie przy konfiguracji dedykowanej do rozmaitych zadań. Obfita oferta pozwoli znakomicie dobrać moduł do osobistych preferencji. Mniejsza pojemność będzie niedrogim rozwiązaniem, które wyszuka zastosowanie przy pracy biurowej. Natomiast gracze i użytkownicy profesjonalnych programów do obróbki graficznej na pewno sięgną po wyższy zasób. Jeżeli po jakimś czasie praca komputera zwolni, będzie możliwość rozbudowy pamięci RAM.
Częstotliwość pracy 3200 MHz Częstotliwość pracy pamięci RAM to jeden z ważnych parametrów, które decydują o produktywności sprzętowej komputera. Moduły o taktowaniu na poziomie 3200 MHz sprawdzą się świetnie wśród fanów elektronicznej rozrywki, którzy za każdym razem oczekują płynnych animacji. To dodatkowo świetne rozwiązanie dla użytkowników mistrzowskich. Korzystanie z oprogramowania do montażu, czy obróbki graficznej będzie wygodne i intuicyjne. Oczywiście należy pamiętać o wysokiej jakości pozostałych komponentów konfiguracji.
Napięcie 1.2 V Napięcie to parametr, który określa wartość zasilania pamięci RAM. Przed zakupem należy zapoznać się z listą obsługiwanych modułów poprzez płytę główną. Tylko kompatybilny układ podzespołów zapewni jednostajną pracę komputera i oczekiwaną efektywność. Napięcie na poziomie 1.2 V zasila kości pamięci rodzaju DDR4. Oznacza to o 20% niższy pobór mocy w stosunku do DDR3 i wyższą przepustowość. Taki typ będzie nadzwyczajnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy oczekują wygodnej pracy, a zarazem wielkiej oszczędności energii.
Złącze UDIMM UDIMM to typ złącza pamięci RAM, jakie niejednokrotnie możemy znaleźć na płycie głównej. Specjalny slot pozwala na instalację pamięci niebuforowanej. Oznacza to, że dostęp do niej można uzyskać bezpośrednio przez kontroler pamięci w komputerze. Gdy w trakcie pracy pojawi się żądanie zapisu albo odczytu, ów kontroler korzysta z modułu RAM i zapisuje na nim dane lub je odczytuje. Przed zakupem należy zapoznać się ze specyfikacją płyty głównej, by sprawdzić, jakiego typu kość pamięci można zainstalować.
Niebuforowana pamięć DIMM Premier DDR4 3200 producenta ADATA to nowe rozwiązanie modernizacyjne, które obsługuje najnowsze platformy Intel/AMD oraz zagwarantuje szybszy transfer informacji i lepszą wydajność energetyczną. Dzięki zaimplementowaniu 288-pinowego złącza napięcie robocze zostało zmniejszone z 1,5V do 1,2V, co nie tylko zmniejsza zużycie energii o 20%,także pozwala rozszerzyć szybkość transmisji do 25,6 GB/s. Każdy układ scalony w modułach pamięci ADATA spełnia rygorystyczne standardy JEDEC i RoHS, dzięki temu nasze produkty są kompatybilne, zrównoważone i przyjazne dla użytkownika.