Adata pamięć xpg lancer rgb ddr5 7200 dimm 32gb 2x16 cl34 promocja 2024

Cena790.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:adata
Kategoria:Pamięci RAM
Opóźnienie - CL 34
Typ DDR

Opis

Pamięć XPG Lancer RGB DDR5 7200 DIMM 32GB 2x16 CL34

Nowa szybkość Model wzorcowy pamięci dla graczy

XPG LANCER wkracza w erę modułów pamięci DDR5 dla graczy. Obsługując częstotliwości sięgające 7200 MT/s, gwarantuje spore zwiększenie wydajności w przypadku gier i przetaktowywania.

Spersonalizowane podświetlenie RGB
Ustaw podświetlenie RGB zgodnie z własnymi preferencjami. Wybierz przeróżne efekty (światło stałe, oddychające i efekt komety) albo zsynchronizuj podświetlenie z ulubionymi utworami, korzystając z trybu muzycznego. Wszystko to można zrobić za pomocą oprogramowania do sterowania podświetleniem RGB wszystkich wiodących producentów płyt głównych.

Spersonalizowany pokaz świateł z XPG Prime
Oprogramowanie do sterowania podświetleniem XPG Prime pozwala na nie tylko ustawienie nieszablonowych efektów podświetlenia pamięci DRAM, ale także synchronizowanie wszelkich produktów XPG z podświetleniem RGB obsługiwanych poprzez Prime w celu stworzenia oryginalnego pokazu świateł i spersonalizowania ekosystemu Prime.
*Po wybraniu Prime jako oprogramowania do sterowania podświetleniem należy zamknąć pozostałe programy do sterowania podświetleniem firm, takich jak ASUS/ASRock/Gigabyte/MSI. W trakcie stosowania programu Prime z oprogramowaniem RGB płyty głównej mogą wystąpić konflikty. Szczegółowe informacje można znaleźć w sekcji FAQ.
**Aby móc używać programu Prime po zainstalowaniu programu do sterowania podświetleniem firmy MSI, należy odinstalować program producenta MSI, wyłączyć zasilanie, włączyć je ponownie, a następnie zainstalować i uruchomić program Prime.

lepsze zarządzanie zasilaniem
Moduł pamięci DDR5 XPG LANCER ma zaimplementowany układ scalony zarządzania zasilaniem (PMIC), który rozszerza stabilność zasilania. Dzięki niższemu napięciu roboczemu moduł LANCER jest także bardziej energooszczędny niż pamięć DDR4.

Stabilność i niezawodność
Dzięki zaimplementowanej technice kodu korekcji błędów (ECC) moduł ten gwarantuje korekcję błędów w czasie rzeczywistym, która rozszerza stabilność i niezawodność.

wykonany z wysokiej jakości materiałów
Wysokiej jakości układy scalone i płytki drukowane zapewniają bezkompromisową sprawność oraz stabilne przetaktowywanie, dzięki czemu produkt ten jest genialnym rozwiązaniem dla wymagających graczy i overclockerów.

AMD EXPO
niezawodność i stabilność dzięki obsłudze AMD EXPO (ang. Extended Profiles for Overclocking) i zgodności z najnowszymi platformami.

Łatwiejsze przetaktowywanie
Obsługa profili Intel XMP 3.0 łatwe przetaktowywanie bez konieczności konfigurowania skomplikowanych ustawień systemu BIOS. Nie ma konieczności wielokrotnego dostosowywania i dostrajania parametrów przetaktowywania.

prędkie porady: DDR5 a DDR4 - wygląd
Moduły pamięci U-DIMM DDR5 posiadają te same rozmiary i liczbę pinów co moduły DDR4. Najszczególniej widoczną różnicą jest położenie wycięcia bezpieczeństwa. Ponadto moduły DDR5 mają zintegrowane rezystory We/Wy z rezystorami CMD/ADD. Wygląd modułów pamięci DDR5 jest bardziej transparentny niżeli modułów pamięci DDR4. Na dodatek na środku widoczny jest układ scalony PMIC.

prędkie porady: DDR5 a DDR4 - architektura chipa
Moduły pamięci DDR5 zapewniają dwukrotnie obszerniejszą pojemność w porównaniu z modułami DDR4, dzięki pomieszczeniu większej liczby banków i grup banków. Podwojona została także długość zestawu, a także wstępne pobieranie. Za integralność danych odpowiada natomiast technologia kodu korekcji błędów (ECC).

prędkie porady: DDR5 a DDR4 - efektywność
Największą zmianą jest obfite zwiększenie przepustowości i częstotliwości. Moduły pamięci DDR5 producenta ADATA gwarantują obsługę częstotliwości sięgających 4800 MT/s i przepustowości na poziomie 38,4 GB/s, czyli o 50% większej w porównaniu z modułem DDR4-3200. Maksymalna częstotliwość jest o 1,63 razy obszerniejsza w sytuacji modułu pamięci DDR4.EAN: 4711085941510
Gwarancja: gwarancja wieczysta
Kod dostawcy: AX5U7200C3416G-DCLARBK
kompletna objętość pamięci: 32 GB
Częstotliwość szyny pamięci: 7200 MHz
ilość pamięci w komplecie: 2
CAS Latency: CL34
Obsługa ECC: Tak
Radiator: Nie
wymiary: 133,35 x 40 x 8 mm