Pamięć xpg lancer ddr5 6400 dimm 64gb (2x32) cl32 czarna marki Adata promocja 2024

Cena1056.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Adata
Kategoria:Pamięci RAM
Opóźnienie - CL 32
Typ DDR

Opis

XPG Lancer DDR5

Nowa szybkość Model wzorcowy pamięci dla graczy
XPG LANCER wkracza w erę modułów pamięci DDR5 dla graczy. Obsługując częstotliwości sięgające 7200 MT/s, gwarantuje wielkie rozszerzenie produktywności w przypadku gier i przetaktowywania.

lepsze zarządzanie zasilaniem
Moduł pamięci DDR5 XPG LANCER ma wbudowany układ scalony zarządzania zasilaniem (PMIC), który powiększa stabilność zasilania. Dzięki niższemu napięciu roboczemu moduł LANCER jest także bardziej energooszczędny aniżeli pamięć DDR4.

Stabilność i bezawaryjność

Dzięki zaimplementowanej technologii kodu korekcji błędów (ECC) moduł ten gwarantuje korekcję błędów w czasie rzeczywistym, która zwiększa stabilność i niezawodność.

AMD EXPO
bezawaryjność i stabilność dzięki obsłudze AMD EXPO (ang. Extended Profiles for Overclocking) i zgodności z najnowszymi platformami.
*Profile AMD EXPO są obsługiwane wyłącznie poprzez moduły pamięci DDR5 o szybkości 6400 MT/s lub mniejszej.

Łatwiejsze przetaktowywanie
Obsługa profili Intel XMP 3.0 nieskomplikowane przetaktowywanie bez konieczności konfigurowania niełatwych ustawień systemu BIOS. Nie ma konieczności wielokrotnego dostosowywania i dostrajania parametrów przetaktowywania.

szybkie porady: DDR5 a DDR4 - wygląd
Moduły pamięci U-DIMM DDR5 mają te same wymiary i liczbę pinów co moduły DDR4. Najistotniej znaczną różnicą jest położenie wycięcia bezpieczeństwa. Na dodatek moduły DDR5 mają zintegrowane rezystory We/Wy z rezystorami CMD/ADD. Wygląd modułów pamięci DDR5 jest bardziej krystaliczny niżeli modułów pamięci DDR4. Ponadto na środku widoczny jest układ scalony PMIC.

szybkie porady: DDR5 a DDR4 - produktywność
Największą zmianą jest obfite zwiększenie przepustowości i częstotliwości. Moduły pamięci DDR5 producenta ADATA zapewniają obsługę częstotliwości sięgających 4800 MT/s i przepustowości na poziomie 38,4 GB/s, czyli o 50% obszerniejszej w porównaniu z modułem DDR4-3200. Maksymalna częstotliwość jest o 1,63 razy większa w sytuacji modułu pamięci DDR4.

prędkie porady: DDR5 a DDR4 - architektura chipa
Moduły pamięci DDR5 zapewniają dwukrotnie pokaźniejszą pojemność w porównaniu z modułami DDR4, dzięki pomieszczeniu pokaźniejszej liczby banków i grup banków. Podwojona została także długość pakietu oraz wstępne pobieranie. Za nierozłączność informacji odpowiada natomiast technika kodu korekcji błędów (ECC).EAN: 4711085943194
Gwarancja: gwarancja wieczysta
Kod dostawcy: AX5U6400C3232G-DCLABK
kompletna objętość pamięci: 64 GB
Częstotliwość szyny pamięci: 6400 MHz
liczba pamięci w komplecie: 2
CAS Latency: CL32
Obsługa ECC: Tak
Radiator: Tak
wymiary: 8 x 40 x 133,35 mm
Waga: 144.8 g