Sensea Kolumna prysznicowa z baterią redondo promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Sensea Kolumna prysznicowa z baterią redondo oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 467.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
Kolumna prysznicowa z baterią REDONDO SENSEA
467.00
Leroy Merlin
Kolumna prysznicowa z baterią REDONDO SENSEA
698.00
Leroy Merlin

Parametry

Producent:SENSEA
Kategoria:Panele prysznicowe

Opis

Kolumna natryskowa REDONDO SENSEA z bateria wannową to świetne połączenie jakości z nieprzeciętną funkcjonalnością. Kolumna wyposażona jest w baterię mieszaczową która ma zamontowaną ruchomą wylewkę wannową, dzięki tej funkcji kolumna może być montowana nad wanną i w kabinach prysznicowych możemy wtedy w przystępny sposób napełnić brodzik bądź naczynie postawione w brodziku.

Bateria obsługuje deszczownię, słuchawkę, a także wylewkę wannową, których wybór dostosowywany jest poprzez przekręcenie. Wysokość kolumny jest dostosowywana w zakresie 115 - 175 cm. Okrągła deszczownica ma wymiar 26 cm silikonowe końcówki zapobiegają osadzaniu kamienia jak i łatwe jego usunięcie.

Wąż prysznicowy długości 1,5 m o powierzchni srebrnej zbudowany jest wielowarstwowo z tworzywa i usztywniony nićmi nylonowymi, dzięki temu jest wyjątkowo wytrzymały i oporny na załamania, a także gwarantuje stałe ciśnienie wody.

Nie rysuje sąsiadujących z nim powierzchni i jest łatwy w utrzymaniu czystości. Słuchawka prysznicowa w dodatku wyposażona w silikonowe końcówki usprawniające czyszczenie, trzy strumienie w słuchawce zapewnią optymalny komfort kąpieli.Słuchawka prysznicowa zamontowana jest na ruchomym adapterze który zezwala na dobranie wysokości do indywidualnych potrzeb.