black is white wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem i hydroxyapatitem smak fresh lime-mint 90 ml marki Curaprox promocja 2023

Cena83.79
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Notino.pl

Parametry

Producent:Curaprox
Kategoria:Pasty do zębów
Rodzaj pasty wybielająca
Pojemność 90 ml

Opis

Curaprox "Black is White" Black Is White pasta do zębów z energicznym węglem objętość: 90 ml

BLACK IS WHITE jest kolejnym ciekawym produktem producenta CURAPROX. Jak przede wszystkim w przypadku tej firmy mamy do czynienia z produktem najwyższej jakości, celującym w bezpieczną i wydajną higienę jamy ustnej. Tym razem Szwajcarzy zajęli się tematem bezpiecznego wybielania zębów.

Głównym komponentyem pasty jest dynamiczny węgiel, który sprawnie eliminuje przebarwienia, a równocześnie nie uszkadza szkliwa i nie gromadzi chemicznych środków wybielających. To właśnie węgiel nadaje paście charakterystycznej, czarnej barwy. W paście odnajdziemy również hydroksyapatyt w postaci nanocząsteczek, które odbudowują strukturę szkliwa i zapobiegają powstawaniu próchnicy.

W składzie znajduje się w dodatku system enzymów naturalnie występujących w ślinie, odpowiedzialnych za jej przeciwwirusowe, a także antybakteryjne działanie. Enzymy te wraz z fluorkiem sodu (950 ppm) bronią jeszcze przed próchnicą oraz pomagają pozbyć się suchości w jamie ustnej.

Black is White także opatentowane komponenty: Starphere dający uczucie przyjemnego chłodu, oraz Prestige Sparkling Blue,dający efekt błyszczącej powłoki na powierzchni zębów, akcentując w ten sposób ich biel.

Pasta NIE zawiera: SLS (Laurylosiarczanu Sodu) ani triclosanu.

Współczynnik ścieralności wynosi zaledwie 50 RDA, co wraz z brakiem chemicznych środków wybielających kwalifikuje ją do codziennego wykorzystywania.