Curaprox Kids pasta do zębów dla dzieci od 2 lat 60 ml Truskawka bez fluoru promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Curaprox Kids pasta do zębów dla dzieci od 2 lat 60 ml Truskawka bez fluoru oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Curaprox Kids pasta do zębów dla dzieci od 2 lat 60 ml Truskawka bez fluoru
19.00
www.noblas.pl
Curaprox Kids 2+ pasta do zębów dla dzieci Strawberry Fluoride free 60 ml
25.00
Notino.pl

Parametry

Producent:Curaprox
Kategoria:Pasty do zębów
Rodzaj pasty bez fluoru
Pojemność 60 ml

Opis

TRUSKAWKOWA PASTA DO ZĘBÓW CURAPROX KIDS DLA DZIECI, ZERO FLUORIDE, 60 ML

Pasta do zębów dla dzieci o smaku truskawki, bez fluoru

Truskawkowa pasta do zębów jest tak pyszna jak letni deser i zapewnia mlecznym zębom bezusterkową, długofalową ochronę przed kwaśnymi pokarmami i próchnicą. Nie mieści fluoru, dzięki temu jest nadzwyczajna dla nad wyraz niepokaźnych dzieci (od drugiego roku życia).

Dzieci ekspresowo zrozumieją, że mycie zębów nie jest tak straszne, jak myślały: świeży, owocowy smak sprawia, iż codzienna dawka higieny jamy ustnej staje się przyjemną rozrywką. W rzeczywistości niechęć do szczotkowania zębów zniknie szybciej niż gałka lodów truskawkowych pozostawiona na słońcu.

Pasta CS Kids do zębów nie gromadzi krzywdzących części, takich jak SLS, triklosan czy mikroplastik. w przypadku większości past do zębów, lista składników jest pełna dziwnych słów, ale nie w tej! Co w niej jest? Tylko dobre rzeczy, na przykład enzymy. Wspomagają one naturalną rolę ochronną śliny, dzięki czemu może ona pracować nad remineralizacją szkliwa zębów. Gromadzi również sorbitol, który zapobiega wysychaniu pasty do zębów. Jest także odrobina ksylitolu, który broni przed bakteriami i wzmacnia zęby. Mamy nadzieję, iż Wasze dzieci będą się dobrze bawić przy myciu zębów!