Curaprox kids pasta do zębów dla dzieci od 2 lat 60 ml truskawka (7612412429473) promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie Notino.pl

Parametry

Producent:Curaprox
Kategoria:Pasty do zębów
Pojemność 60 ml

Opis

Pasta do zębów dla dzieci o świeżym i owocowym smaku truskawki

Słodka truskawka pasta do zębów jest pyszna jak letni deser, a zawartość fluoru zapewnia mlecznym zębom niezawodną, trwałą ochronę przed kwaśnymi pokarmami i próchnicą. Zawartość fluoru wynosi zaledwie 950 ppm, co czyni ją rewelacyjną dla nad wyraz znikomych dzieci (od drugiego roku życia).

Dzieci szybko zrozumieją, iż mycie zębów nie jest tak straszne, jak myślały: świeży, owocowy smak sprawia, iż codzienna dawka higieny jamy ustnej staje się mile widzianą rozrywką. W rzeczywistości niechęć do szczotkowania zębów zniknie szybciej aniżeli gałka lodów truskawkowych pozostawiona na słońcu.

Ta pasta do zębów nie posiada zgubnych komponentów, takich jak SLS, triklosan czy mikroplastik. w przypadku większości past do zębów, lista składników jest pełna dziwnych słów, lecz nie w tej! Co w niej jest? Tylko dobre rzeczy, takie jak fluor, który wzmacnia zęby. Ta pasta posiada go 950 ppm, dzięki czemu jest perfekcyjna dla dzieci w wieku od dwóch lat wzwyż. Kolejnym elementyem są enzymy. Wspomagają one naturalną rolę ochronną śliny, dzięki temu może ona pracować nad remineralizacją szkliwa zębów. mieści ponadto sorbitol, który zapobiega wysychaniu pasty do zębów. Jest też odrobina ksylitolu, który broni przed bakteriami i wzmacnia zęby. Mamy nadzieję, iż Wasze dzieci będą się prawidłowo bawić przy myciu zębów!