Curaprox kids pasta do zębów dla dzieci od 6 lat 60 ml mennica (7612412429459) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Curaprox kids pasta do zębów dla dzieci od 6 lat 60 ml mennica (7612412429459) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Curaprox Kids pasta do zębów dla dzieci od 6 lat 60 ml Mennica
19.00
www.noblas.pl
Curaprox Kids 6+ pasta do zębów dla dzieci Mint 60 ml
27.70
Notino.pl

Parametry

Producent:Curaprox
Kategoria:Pasty do zębów
Pojemność 60 ml

Opis

Pasta do zębów dla dzieci o smaku świeżej i słodkiej mięty
Kiedy pasta do zębów ma orzeźwiający miętowy smak, szczotkowanie staje się o mnóstwo przyjemniejsze. Jest w tym jednak coś więcej: fluor zawarty w paście zapewnia mlecznym zębom bezawaryjną i trwałą ochronę przed kwaśnymi pokarmami i próchnicą. Dzięki zawartości fluoru wynoszącej 1450 ppm ta pasta do zębów jest odpowiednia dla nieco starszych dzieci (od szóstego roku życia).
choćby najistotniej „cool” dzieci szybko przekonają się do smaku zdrowych zębów. Pasta do zębów kids chroni i wzmacnia zęby oraz dziąsła, a dzięki łagodnemu, miętowemu smakowi w mgnieniu oka wywoła zdrowy uśmiech na twarzy Twojego dziecka. Bye bye płytka nazębna i bakterie, hello zdrowe zęby i dziąsła - a wszystko to zajmuje tylko kilka minut.
Pasta do zębów kids nie posiada szkodliwych elementów, takich jak SLS, triklosan czy mikroplastik. W sytuacji większości past do zębów, lista części jest pełna dziwnych słów, lecz nie w tej. Co w niej jest? Tylko dobre rzeczy, na przykład fluor, który wzmacnia zęby. Ta pasta ma zawartość 1450 ppm, co czyni ją doskonałą dla dzieci w wieku od sześciu lat wzwyż. Kolejnym składnikiem są enzymy. Wspomagają one naturalną rolę ochronną śliny, dzięki temu może ona pracować nad remineralizacją szkliwa zębów. Posiada także sorbitol, który zapobiega wysychaniu pasty do zębów. Jest także odrobina ksylitolu, który chroni przed bakteriami i wzmacnia zęby. Mamy nadzieję, że Wasze dzieci polubią mycie zębów tą miętową, świeżą przyjemnością!