Swissdent Crystal Repair & Whitening Toothcream U 50ml Darmowy odbiór w 21 miastach! promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie www.noblas.pl

Parametry

Producent:Swissdent
Kategoria:Pasty do zębów
Pojemność 50 ml

Opis

efektownym zdrowy uśmiech, świeży oddech z ust to nad wyraz ważne czynniki tworzące chociażby naszą pewność siebie czy popularność wśród ludzi. Zęby, mimozwykle ich nie widzimy, budzą nasz szczególne zainteresowanie chociażby u naszych partnerów.

Aby właściwie o nie dbać, należy powierzać je w ręce profesjonalistów czyli lekarzy stomatologów, należy także używać właściwych kosmetyków, a także narzędzi, które w domowym zaciszu, bez ingerencji poważnego sprzętu pozwolą nam wytwarzać codziennie piękny, biały uśmiech pachnący świeżością.

Jedną z wiodących marek artykułów do pielęgnacji jamy ustnej i zębów są Kosmetyki Swissdent. Firma została wyprodukowana w 2006 roku w Zurychu poprzez doktora Velkoborsky’ego – specjalistę w sprawach stomatologii estetycznej.

generujeł on bardzo unikalną linię towarów do upiększania uśmiechu. Specjalistyczne szczoteczki do zębów czy serię past i płynów wybielających, które w zaciszu czterech ścian pozwolą zadbać o nieskazitelny uśmiech i wygląd.

W naszej internetowej perfumerii znajdą Państwo mnóstwo artykułów tej producenta. Kosmetyki Swissdent dostępne w naszej ofercie to cała gama szczoteczek do zębów, które pozwolą Ci na staranne wyszczotkowanie choćby najtrudniej dostępnych miejsc, pasty wybielające oraz płyny wybielające do płukania jamy ustnej.

Co najlepsze – wszystkie produkty przystępne są w szczególnie atrakcyjnych cenach, niższych aniżeli te w sklepach z kosmetykami czy w aptece. Jedynie u nas skompletujesz pełną gamę artykułów do pielęgnacji jamy ustnej i dzięki nam Twój uśmiech rozpromienieje i oczaruje wszystkich spotykanych na drodze ludzi.

Zadbaj o niego już dziś i poczuj widocznie obszerniejszą pewność siebie. Zadbaj o biały uśmiech bez wydawania fortuny i bez bolesnych zabiegów w gabinecie stomatologicznym. Zadbaj o biały uśmiech, który dzisiaj dać Ci mogą Kosmetyki Swissdent.

Szwajcarska jakość, to najkorzystniejsze rozwiązania w walce o zdrowe zęby. Kosmetyki Swissdent to nadzwyczajny pomysł na prezent dla siebie, to także wspaniały pomysł na podarek dla najbliższych osób, którym chcesz sprawić prawdziwą radość!